Ewa Farna powraca z nową muzyką. Singiel zatytułowany "Ciało" to pierwsza zapowiedź kolejnego, szóstego już polskojęzycznego albumu piosenkarki. W swoim najnowszym utworze artystka zdecydowała się poruszyć szczególnie bliską jej tematykę podziwu wobec ciała i akceptacji na nim tych zmian, na które nie mamy żadnego wpływu.

Ewa Farna o przesłaniu swojego nowego singla "Ciało"

Premierową piosenkę Ewy Farnej promuje budzący spore emocje teledysk, w którym u boku wokalistki wystąpiły kobiety, którym również nie są obce doświadczenia związane z body shamingiem.

Chodzi o celebrowanie ciała pod względem jego funkcjonowania a nie tylko estetyki, do której nas świat mocno pcha - wyjaśnia przesłanie swojego nowego singla i klipu.

27-letnia gwiazda muzyki, a prywatnie szczęśliwa żona i matka, otwarcie przyznaje, że z powody zmasowanej krytyki ze strony internautów i mediów miała w przeszłości poważne problemy z akceptacją swojego wyglądu. Farna nie ukrywa, że poważny przełom w jej podejściu do własnej cielesności nastąpił w końcu dopiero dwa lata temu, gdy powitała na świecie swojego syna Artura.

Po tym, jak moje ciało przyniosło na świat nowe życie, zyskałam do niego jeszcze większy szacunek, jestem pełna podziwu za to, co potrafi. Moje ciało bywało gnębione przez innych i nawet się wstydzę, że czasami w nie zwątpiłam. Moje, chociaż nie szczupłe nogi doprowadziły mnie aż tutaj, na barkach też coś już tam udźwignęłam, więc jestem tak normalnie wdzięczna - wyznała piosenkarka.

Całe życie ciało będzie się zmieniać, zmiana to jedyne na co możemy liczyć. Więc chcę potrafić polubić albo przynajmniej zaakceptować to, czego nie da się zmienić - dodała.

Ciałopozytywny klip artystki spotkał się z niezwykle entuzjastycznymi reakcjami internautów. Wielu fanów nie kryło swojego wzruszenia.

Każdy z nas jest piękny i wyjątkowy. I warto o tym pamiętać. Dziękuję za przekaz i prawdę. Artystka przez duże A

Wspaniały przekaz, kobiety potrzebują, żeby im przypomnieć, że każdy z nas jest wyjątkowy,  nawet z bliznami i niedoskonałościami...

Tyle emocji przy słuchaniu i oglądaniu jednej piosenki to jeszcze nie miałam. Ciary, wzrusz, duma z bycia kobietą, wdzięczność, solidarność z innymi kobietami... No kosmos. Świetna piosenka, rewelacyjny teledysk. Chylę czoła Ewa i dziękuję

Wczoraj podczas premiery siedziałam wzruszona, dzisiaj emocje takie same... Dziękuję za wczoraj i dziś. Wiele osób nowych się znajdzie, bo wiele kobiet potrzebuję tych słów i tego mocnego przekazu, ja również... Czekam na więcej, bo zaczynamy w końcu nową erę

Możecie go w całości obejrzeć poniżej.

ZOBACZ TEŻ: Ewa Farna pokazała ciało po ciąży i zacytowała wulgarne komentarze hejterów. Tak zapowiada nowy singiel