Ewa Farna to jedna z najpopularniejszych polskich gwiazd, która raczej nie może narzekać na nudę. Wokalistka nieustannie koncertuje i pracuje nad nowym materiałem, a piosenki z jej repertuaru są bardzo obciążające dla głosu.

To odbija się niestety na wokalnej formie Farnej, która musi przebywać pod stałą opieką laryngologów. Lekarze od dawna namawiają gwiazdę do poddania się operacji strun głosowych, która mogłaby pomóc jej na dłużej.

Niestety, Ewa Farna tak bardzo boi się tego zabiegu, że woli stosować inne, choć równie ekstremalne metody, by pomóc swojemu głosowi!

- To nie są łatwe rzeczy tak tydzień milczeć. Teraz też mnie to czeka, bo nie jestem w formie. Ja się tak bałam operacji strun głosowych, więc musiałam dotrzymać tego i nie mówić. Straszne to jest, ale dzięki takiemu milczeniu raz sobie uratowałam struny przed operacją. Dużo snu i dużo milczenia. Mój chłopak się z tego bardzo cieszy, że będę milczała, bo jak mogę, to cały czas gadam - wyznała w rozmowie z "Super Expressem" Ewa Farna.

Myślicie, że to naprawdę najlepsze rozwiązanie?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Ewa Farna - Zaskoczona reakcją fanki: "W jednej chwili zamieniła się w hejterkę!"