Ewa Farna urodziła! Na świat przyszedł pierwszy syn wokalistki i jej męża, Martina Chobota, o czym poinformowała fanów na Instagramie. Już na samym początku ciąży, 25-latka postanowiła uprzedzić falę fałszywych doniesień medialnych na temat swojej ciąży i ostrzegła fanów, że jedyne potwierdzone informacje będzie przekazywać osobiście za pośrednictwem swoich oficjalnych profilów w mediach społecznościowych. Właśnie opublikowała na Instagramie zdjęcie z nowo narodzonym synkiem, pod którym napisała, jak razem z mężem zdecydowali się go nazwać.

Ewa Farna została mamą

Ewa Farna pokazała zdjęcie z synkiem na Instagramie. Zaledwie kilka minut temu, na profilu wokalistki pojawiła się fotografia z noworodkiem, pod którą Farna zdradziła imię dziecka:

"Artuś. Pare dni temu stalam sie mama. Poprosze o respektowanie naszej prywatnosci i spokoju, ktory teraz potrzebuje kazda mama. Jestesmy zdrowi i szczesliwi".

Ewa Farna i Martin Chobot są razem od siedmiu lat, a ślub wzięli w 2017 roku. Para poznała się na scenie, bowiem Martin jest gitarzystą zespołu wokalistki i razem z nią jeździ w trasy koncertowe. Wokalistkę i jej męża najpierw łączyła głęboka przyjaźń, która później przerodziła się w miłość i zaowocowała stałym związkiem. Zakochani niechętnie występują publicznie i nie wypowiadają się na temat szczegółów swojej relacji. 

Serdecznie gratulujemy!