Ewa Farna wzięła sekretny ślub ze swoim długoletnim partnerem Martinem Chobotem! Piosenkarka sama przekazała te radosne wieści fanom na swoim oficjalnym profilu na Facebooku. 24-letnia wokalistka opublikowało też pierwsze, i jak zapewnia, jedyne zdjęcie z ceremonii ślubnej. Co ciekawe, dzięki niespotykanej dyskrecji swoich gości, parze udało się zachować wszystko w tajemnicy przed mediami! Jak gwiazda wyglądała w dniu ślubu? Artystka postawiła na klasykę. Ewa Farna wzięła ślub w tradycyjnej białej sukni z welonem, a w dłoni trzymała ogromny bukiet białych kwiatów. Co Ewa Farna napisała o swoim ślubie? Pełną treść jej niezwykle radosnego wpisu możecie sprawdzić już teraz poniżej.

- Kochani fani, nawet nie wiecie jak niezmiernie się cieszę, że mogę Was o tym poinformować "osobiście", własnymi słowami. Bo jak się bardzo chce, to można, nawet w świecie showbussinesu, albo mamy szczęście do ludzi wokół siebie, którzy obdarzeni naszym zaufaniem, zatrzymali w tajemnicy... Parę dni temu wzięliśmy z moim Martinem ślub i przeżyliśmy najpiękniejszy dzień naszego życia. Po 4 latach związku, po 9 latach wspólnej przyjaźni w zespole. I tyle. Kochajcie się! Co tu więcej mówić, kto będzie, to więcej pogadamy na Zlocie  30stego. #tonietylkopapier#malzenstwojestcool - Ewa Farna napisała na Facebooku.

ZOBACZ: EWA FARNA świętuje 10 lat na scenie. To wciąż chcecie o niej wiedzieć!

Martin Chobot - kim jest mąż Ewy Farnej?

Ewa Farna i Martin Chobot wzięli ślub po 9 latach znajomości! Wokalistkę i jej świeżo upieczonego męża najpierw łączyła głęboka przyjaźń, która około 4 lata temu przerodziła się w miłość i zaowocowała stałym związkiem. Co wiemy o wybranku autorki hitów "Ewakuacja", "Cicho" i "Bumerang"? Mąż Ewy Farnej jest 27-letnim Czechem i tak jak Ewa kocha muzyką - jest bowiem od dawna gitarzystą w jej zespole koncertowym.

Ślubne zdjęcie Ewy Farnej z mężem na Instagramie polubili już tacy popularni artyści jak Doda, Ewelina Lisowska, Michał Szpak, Honorata Skarbek Patryk Pniewski. Komentarz z gratulacjami napisała z kolei m.in. Margaret. Redakcja Gala.pl. również  życzy Młodej Parze wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!