Seniorzy są w grupie najbardziej zagrożonych zarażeniem COVID-19. Dlatego w obecnej sytuacji musimy szczególnie dbać o zdrowie i bezpieczeństwo naszych dziadków. O osobach starszych nie zapomniała Ewa Farna, która po raz kolejny udowodniła fanom, jak wielkie ma serce. Polsko-czeska piosenkarka wraz ze swoim zespołem zorganizowała specjalne koncerty dla mieszkańców pięciu wybranych na terenie naszych południowych sąsiadów domów opieki. Występy odbywały się pod oknem każdej z placówek z zachowaniem środków bezpieczeństwa. 

- Dzisiaj jeździmy z takim specjalnym projektem. W Czechach mamy pięć miejsc, gdzie jeździmy z taką małą scenką pod okna domów dla emerytów i tam dla naszych najstarszych ludzi w naszym społeczeństwie, którzy są najbardziej zagrożeni zarażeniem koronawirusem. Gramy pod oknami z bezpiecznego dystansu, gramy dla nich kilka pioseneczek, przesyłamy wiadomość, że o nich myślimy i że są dla nas ważni - opowiedziała Ewa Farna o swoim szczytnym projekcie na Instagramie, dodając przy tym, że emeryci są im  bardzo wdzięczni za pamięć.  

Ewa Farna zagrała koncerty dla osób starszych 

26-latka zdradziła, że oprócz koncertów, dla seniorów przygotowała także inne niespodzianki. Dyrektorom domów opieki zespół przekazał również bukiety kwiatów dla wszystkich jego mieszkańców oraz filmy DVD, żeby emeryci mieli czym się zająć w czasie obowiązkowej kwarantanny wymuszonej epidemią koronawirusa. 

Zdjęcia z koncertów Ewy Farnej dla osób starszych znajdziecie w naszej GALERII >>

ZOBACZ TAKŻE: Ewa Farna o prawie 2 miliardach dla TVP: "Miejsce zgrywek i disco polo"