Trzeba przyznać, że Ewa Farna naprawdę musi znosić wiele docinek i nieprzychylnych komentarzy na swój temat. Zazwyczaj jednak ich autorami są dziennikarze polskich i czeskich brukowców, którzy czepiają się jej pełnej figury i niefortunnych stylizacji.

Niedawno jednak Farna padła ofiarą krytyki z dość nieoczekiwanego kierunku: okazuje się bowiem, że tym razem gorzkie słowa pod jej adresem padły z ust... jej fanów na Facebooku!

A wszystko przez zdjęcie, które opublikowała wokalistka, na którym była bez makijażu. Nie wszyscy jednak uwierzyli, żeEwa Farna rzeczywiście pokazałaby się zupełnie nieumalowana i poddali w wątpliwość jej słowa!

Na odpowiedź jurorki "X Factora" nie trzeba było długo czekać.

"O moj Boze, znow mi sie zle zrobilo, jak umieszczam fotke z sesji bez make upu tylko z filtrem iPhonowym a znow scieki hejtow, ze sie klamie. Jesli tak myslisz, zapraszam do opuszczenia tej strony;-). Nie chce miec tu ludzi ktorzy ciagle o cos podejrzewaja.. Jak mowie bez make upu to bez make upu. Zupelnie. Potwierdzi Wam cala ekipa dzisiejszej sesji. Po mamie mam dlugie geste rzesy i nie musze na codzien je tuszowac, i jestem z tego dumna.;-)) " - napisała Ewa Farna (a my zachowaliśmy oryginalną pisownię).

Myślicie, że Farna powinna w ogóle odpowiadać na takie zaczepki?

 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Ewa Farna - Znowu skrytykowana za wygląd!