Ewa Kasprzyk rozpoczyna zupełnie nowy etap w swoim życiu. Pod koniec września ubiegłego roku media obiegła szokująca informacja o tym, że po 36 latach aktorka rozwiodła się ze swoim mężem, Jerzym Bernatowiczem. Na kolejne zaskakujące doniesienia z życia prywatnego gwiazdy nie trzeba było długo czekać. Już dwa miesiące później na jaw wyszło, że gwiazda filmów z serii "Kogel-mogel" zaręczyła się z nowym partnerem.

Zastanawiałam się, czy to powiedzieć, ale powiem. Na tych wakacjach w Grecji się zaręczyłam. To się stało w Atenach, pod Akropolem. Znowu jestem gotowa do skoku, z asekuracją! - wyznała w wywiadzie dla "Zwierciadła".

ZOBACZ: Ewa Kasprzyk zaręczyła się podczas wakacji w Grecji! Kim jest narzeczony aktorki?

Kim jest narzeczony Ewy Kasprzyk?

O nowej miłości Ewy Kasprzyk do tej pory nie było wiadomo zbyt wiele. Tabloidom i serwisom plotkarskim udało się jedynie ustalić, że nowy mężczyzna w życiu aktorki jest osobą wielu talentów. Przyszły mąż gwiazdy zajmuje się m.in. metaloplastyką, żeglowaniem, jest producentem broni białej, gitarzystą, instruktorem narciarskim oraz... delfinoterapeutą.

Ewa Kasprzyk z narzeczonym w nowym programie "Power Couple"

Narzeczonego Ewy Kasprzyk będą mieli wkrótce okazję lepiej poznać widzowie TVN. Para znalazła się na liście uczestników nowego show o nazwie "Power Couple". Program, którego prowadzącym został Olivier Janiak, będzie polegał na emocjonującej rywalizacji siedmiu znanych par. Poza Ewą Kasprzyk i jej ukochanym, w reality show wystąpią także: Janusz Chabior i Agata Wątróbska, Agata i Piotr Rubik, Aleksandra i Piotr Gruszka, Hubert Gromadzki i Magda Nędza, Tomasz Torres i Paulina Łaba-Torres oraz Katarzyna Pakosińska i Irakli Basilashvili.

Co ciekawe, wbrew temu co wcześniej podawały media, narzeczony Ewy Kasprzyk nie ma na imię Marcin. Z oficjalnej zapowiedzi show dowiadujemy się bowiem, że nowy wybranek aktorki nazywa się Michał Kozerski.

Zobacz, jak wygląda nowa miłość Ewy Kasprzyk już teraz w naszej GALERII.

SPRAWDŹ TEŻ: Ewa Kasprzyk rozwiodła się w tajemnicy po 36 latach małżeństwa