Ewa Kasprzyk udowodniła, że w show-biznesie można rozstać się z klasą. Aktorka, która od 1983 roku była żoną Jerzego Bernatowicza, postanowiła zakończyć swoje małżeństwo. Co ciekawe, wiadomość ta dotarła do mediów dopiero kilkanaście miesięcy po rozwodzie, gdyż para zdecydowała się nie opowiadać o rozstaniu w wywiadach. 

Ewa Kasprzyk rozwiodła się z Jerzym Bernatowiczem

Jak dowiedział się "Super Express", Ewa Kasprzyk i Jerzy Bernatowicz rozwiedli się 25 września 2019 roku. Sprawa była z powództwa aktorki, a prawomocny wyrok zapadł bez orzekania o winie. Informacje potwierdził potwierdził Tomasz Adamski, rzecznik prasowy ds. karnych Sądu Okręgowego w Gdańsku.

ZOBACZ TEŻ: EWA KASPRZYK przeszła metamorfozę. Jest nie do poznania. "Jak Salma Hayek"

Kilka lat temu pojawiły się plotki o kryzysie w małżeństwie Ewy Kasprzyk. Aktorka była wtedy widywana na ściankach w towarzystwie młodszego o 25 lat "przyjaciela". W wywiadzie dla "Wprost" opowiadała też o naturalnej chęci dojrzałych kobiet do związków z młodymi partnerami.

- To czysta biologia, nieodwracalne prawa natury. Młodsza dziewczyna lubi starszych, bo chce czuć się zaopiekowana, mieć finansową stabilizację. A później to się odwraca, bo kobieta starsza chce przeżyć coś szalonego, romantycznego, więc ugania się za młodzikami.

Mimo wszystko życzymy aktorce dużo szczęścia w miłości.