Ewa Kasprzyk na deskach teatru i przed kamerami, matką została wielokrotnie. W życiu prywatnym - tylko raz. Jej jedyną córką jest Gosia Bernatowicz, która chociaż także jest uzdolniona artystycznie, nie poszła drogą mamy i zdecydowała się na karierę muzyczną.

W 2009 roku wraz z pianistą, Marcinem Kuczewskim założyła zespół MashMish. Kilka lat później duet spróbował swoich sił w programie Must be the music i zajął wysoką, finałową pozycję.

Córka Ewy przez wiele lat zmagała się z ciężką depresją, a jej relacje z matką nie należały do najlepszych.

"W relacjach między nami zaszły kolosalne zmiany. Kiedyś, delikatnie mówiąc, nie dogadywałyśmy się. To był koszmar" - wyznała wokalistka w rozmowie z "Galą".

Z czasem relacje Ewy Kasprzyk z córką znacznie się poprawiły. Okazuje się, że Małgorzata może liczyć nawet na wsparcie mamy w rozwoju swojej muzycznej kariery. Aktorka pojawiła się gościnnie w teledysku do utworu "Believe", który wykonuje jej córka!

"Jestem dumna, że mogłam wziąć w tym udział. Piękna piosenka i piękny teledysk. Proszę udostępniajcie dalej kochani!" - napisała na swoim profilu na Facebooku Ewa.


ZOBACZ: Ewa Kasprzyk w teledysku córki!

A Wam jak się podoba aktorka w takiej odsłonie?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Ewa Kasprzyk i Gosia Bernatowicz - "Czasem trudno jest powiedzieć: kocham"