Ewa Kasprzyk zaręczyła się! Jedna z najpopularniejszych polskich aktorek szczęśliwą wiadomością podzieliła się w wywiadzie dla magazynu "Zwierciadło". - Zastanawiałam się, czy to powiedzieć, ale powiem. Na tych wakacjach w Grecji się zaręczyłam. To się stało w Atenach, pod Akropolem. Znowu jestem gotowa do skoku, z asekuracją! - zdradziła 63-latka, nawiązując tym samym do skoku ze spadochronem, na który odważyła się przed kilkoma laty. 

Ewa Kasprzyk zaręczyła się! Kim jest jej narzeczony? 

Narzeczonym gwiazdy serialu "Przyjaciółki" jest tajemniczy Michał, którego aktorka poznała cztery lata temu podczas wakacji w Turcji, gdzie mężczyzna pracował jako delfinoterapeuta. Wybranek Ewy Kasprzyk natychmiast rzucił swoją pracę i dla ukochanej wrócił do Polski.

ZOBACZ: Ewa Kasprzyk rozwiodła się w tajemnicy po 36 latach małżeństwa

Przypomnijmy, że pod koniec września serwisy plotkarskie obiegła szokująca informacja, że Ewa Kasprzyk rozwiodła się po 36 latach małżeństwa ze swoim mężem, Jerzym Bernatowiczem. Co ciekawe, wiadomość ta dotarła do mediów dopiero kilkanaście miesięcy po rozwodzie, do którego doszło 25 września 2019 roku. Jak dowiedział się wówczas "Super Express", sprawa była z powództwa aktorki, a prawomocny wyrok zapadł bez orzekania o winie.

SPRAWDŹ: Ewa Kasprzyk przeszła metamorfozę. Jest nie do poznania. "Jak Salma Hayek"

Pani Ewie i jej ukochanemu życzymy wszystkiego najlepszego!