O Joannie Opoździe zrobiło się ostatnio głośno nie tylko ze względu na jej związek z Antkiem Królikowskim, ale również przez medialną wymianę słów z Julią Wieniawą. Przypomnijmy, że 21-latka zarzuciła aktorce skopiowanie jej modowej stylizacji, a Opozda wytknęła młodszej koleżance brak studiów aktorskich. W słowną potyczkę zaangażował się nawet Królikowski, a także Marina Łuczenko. Teraz o krytyce pod adresem Joanny Opozdy postanowiła wypowiedzieć się Ewa Minge, która gwieździe "Pierwszej Miłości" poświęciła osobny post na Instagramie.

Ewa Minge chwali Joannę Opozdę: "Ma szkołę, urodę, warunki na gwiazdę"

- Jakaś straszna antypatia ostatnio w stosunku do dziewczyny, którą pierwszy raz zobaczyłam podczas premiery "Doliny Bogów". Nie znam, bo nie oglądam tv, nie mam czasu, ale śledzę wydarzenia kulturalne i co ciekawsze przyswajam. Asia Opozda z mojej wiedzy gra u reżysera wyżej wymienionego filmu, tytułową rolę w nowym jego dziele "Brigitte Bardot Cudowna". Lech Majewski jest znany ze swoich wymogów względem aktorów i sztuki, którą uprawia. Zagrać dla niego to dostać swoisty dyplom, przepustkę do świata sztuki, nie tylko filmu... sztuki międzynarodowej - zaczęła Ewa Minge.

Projektantka przyznała, że nie wie skąd w ludziach niechęć do Joanny Opozdy, która według niej ma zadatki na międzynarodową gwiazdę. Minge nawiązując do konfliktu aktorki z Julią Wieniawą dodała również, że w branży mody mnóstwo gwiazd co sezon decyduje się na kreacje ozdobione piórami.

- Dziewczyna ma szkołę, urodę, warunki na gwiazdę i ogromną plastyczność. Napisałam, że widziałam ją pierwszy raz? Tak, i zaczęłam przeglądać jej zdjęcia w internecie. Rozbawiła mnie jej nieśmiałość jak na aktorkę. Nie rozpinała rozgwiazdy na ściance i nie rżnęła divy majestatycznie snując się po sali. Była jak jej uroda - nienachalna, eteryczna i z pewnością miła. W mojej ocenie ma szanse na ciekawą karierę. Poza naszym krajem agenci już by się o nią bili, u nas problem strusiej sukienki... Jako osoba z branży szmacianej - dziesiątki, jak nie setki podobnych wędrują po świecie od kilku lat, więc...?

Joanna Opozda oczywiście nie pozostawiła wpisu Ewy Minge bez odpowiedzi i zostawiła pod nim komentarz: - Wow, Pani Evo, bardzo dziękuję za te ciepłe słowa. Jest mi niezmiernie miło. Mam nadzieję, że przy następnej okazji będzie szansa porozmawiać. Ściskam mocno.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tak się utarło , ze na moim profilu prywatnym pisze o różnych zjawiskach w otaczającym nas świecie . Przeważnie przechodzę na stronę tych szturchanych , mniej lubianych . Jak to napisały popularny portal @pudelek_pl „pisze nieproszona”. Tak czytam pudelka jak spora ilość ludzi, choć większość udaje , ze tam nie . Szybki przegląd jadu w polskim show-biznesie i nie tylko. Drogi @pudelek_pl życie to nie lekcja matematyki żeby czekać w strachu na pytanie i siedzieć cicho aby go nie dostać. Odszczeknełam .Przechodząc do rzeczy, jakaś straszna antypatia ostatnio w stosunku do dziewczyny , która pierwszy raz zobaczyłam podczas premiery @dolinabogow . Nie znam,bo nie oglądam tv, nie mam czasu ale śledzę wydarzenia kulturalne i co ciekawsze przyswajam . @asiaopozda z mojej wiedzy gra u reżysera wyżej wymienionego filmu, tytułową role w nowym jego dziele „Brigitte Bardot Cudowna”. Lech Majewski jest znany ze swoich wymogów względem aktorów i sztuki , którą uprawia . Zagrać dla niego , to dostać swoisty dyplom, przepustkę do świata sztuki, nie tylko filmu...sztuki międzynarodowej . Proponuje obejrzeć obecna w kinach @dolinabogow ,aby zrozumieć fenomen Majewskiego przeczytać jeszcze jego biografie . Opozda poza obłędnym podobieństwem do swojej bohaterki, która osobiście życzyła jej szczęścia , musi grać i to grać wielowymiarowo jak to u Lecha. Dziewczyna ma szkołe , urodę , warunki na gwiazdę i ogromną plastyczność . Napisałam , ze widziałam ją pierwszy raz? Tak i zaczęłam przeglądać jej zdjęcia w internecie , rozbawiła mnie jej nieśmiałość jak na aktorkę , kiedy z koszem kwiatów szła do reżysera . Nie rozpinała rozgwiazdy na ściance i nie rżnęła divy majestatycznie snując się po sali. Była jak jej uroda , nienachalna , eteryczna i z pewnością miła ( nie wiem nie znam ) Ale wrażenie w aktorstwie staje się twarzą . W mojej ocenie ma szanse na ciekawą karierę . Gra w teatrze, który chyba kocha, wnioskuje z instagrama . Ciekawy potencjał i ten palec Lecha Majewskiego...Poza naszym krajem agenci już by się o nią bili , u nas problem strusiej sukienki...jako osoba z branży szmacianej , dziesiątki jak nie setki podobnych wędrują po świecie od kilku lat, wiec ...?

Post udostępniony przez Eva Minge Priv (@eva_minge) Sie 31, 2020 o 12:35 PDT