Ewa Minge broni Małgorzaty Rozenek po tym, jak w tygodniku "Na Żywo" ukazał się artykuł, sugerujący, że Rozenek nie spędza wystarczająco dużo czasu ze swoimi dziećmi i zaniedbuje ich wychowanie. Tygodnik poinformował, że będzie drugi sezon programu TVN "Iron Majdan" i że w związku z tym Radosław Majdan z żoną wyjadą w kolejną daleką podróż po wielu krajach. Przy okazji źródło czasopisma doniosło, że Rozenek zaniedbuje swoich synów. Chodzi o te słowa: Staś i Tadzio już nie pamiętają, kiedy tak zwyczajnie spędzili czas z mamą. Ona żyje według grafiku imprez i ciągle gdzieś się spieszy. Wprawdzie chłopcy rozumieją, że mama i ojczym są sławni, ale tęsknią za domowymi obiadami, wspólnymi zakupami czy wyjściem do kina z rodzicami, jakie dla ich rówieśników są na porządku dziennym. Oni to wszystko mieli jeszcze niedawno, zanim ich mama została telewizyjną gwiazdą. Osoba komentująca relację Rozenek z synami nie została wymieniona z imienia i nazwiska. Można się domyślać, że Małgorzacie zrobiło się bardzo przykro po przeczytaniu artykułu. W końcu od lat powtarza, że dobro synów jest dla niej najważniejsze i że pracuje właśnie po to, by zapewnić im najlepszą edukację i dobry start w dorosłym życiu. Okazuje się, że Rozenek ma prawdziwą przyjaciółkę w show-biznesie, a jest nią Ewa Minge. Projektantka od razu wzięła gwiazdę TVN w obronę. Sprawdź PONIŻEJ, co powiedziała.

Ewa Minge broni Małgorzaty Rozenek

Ewa Minge dodała na Instagramie zdjęcie ze ślubu Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana, na którym pozują razem z synami Małgorzaty, Stasiem i Tadeuszem. Minge jest autorką sukni ślubnej Rozenek i była na ślubie i weselu Majdanów. Tak napisała pod zdjęciem:

Jest afera.... Małgosia Rozenek-Majdan nie ma czasu dla dzieci a te tęsknią i chciałyby normalnie do kina .... Czy osoby donoszące mediom te bzdury lub media produkujące te bzdury, muszą szukać taniej sensacji kosztem dzieci i wartości czułych-rodzinnych? Czy fakt, że Małgosia pracuje sporo i fakt ten oglądamy w mediach świadczy o tym, że pracuje więcej jak przeciętna matka i poświęca mniej czasu swoim dzieciom niż by one tego pragnęły??? Absurd. Matki dzisiaj pracują po 12h często w delegacji, często w weekendy itp . Matki często wracają martwe ze zmęczenia do domu i nie maja siły lub wystarczających środków żeby czas wolny zagospodarować swoim dzieciom tak jak tego by pragnęły. Nie jest tak ważne ile czasu spędzamy z dziećmi a jak go spędzamy. Wartość, a nie ilość.

Minge nie poprzestała na tym i kontynuowała, odwołując się do osobistych doświadczeń:

Znam niepracujące matki, które nie wiedza, jakie dzieci maja oceny czy zainteresowania. Sama zostałam kiedyś potraktowana podobnie przez szkolna pedagog mojego syna, która wpadła na pomysł ,bez żadnego powodu i problemu wezwać mojego syna i zapytać go czy nie wolał by zamieszkać z dziadkami . Na szok dziecka lat 13 zareagowała, że nic do niego nie ma, ale mama taka gwiazda, wiec pewnie czasu dla niego nie ma. Syn wybiegł ze szkoły i w 10minut wrócił ze mną. Pani pedagog w asyście dyrektora i wychowawczyni, które wezwałam nie wiedziała, jak ma to wytłumaczyć. Zapytałam, która pracująca matka w 10minut znajdzie się w szkole?!

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Rozenek twarzą AVON. Mamy pierwsze zdjęcia!

Ewa Minge wyraźnie zaznaczyła też, że jej zdaniem Małgorzata Rozenek perfekcyjnie łączy dbanie o męża, dzieci, trzy psy i dom z pracą w telewizji:

Życzyłabym takiej kreatywności w spędzaniu czasu z rodzina i wychowywaniu dzieci, jakie posiada Malgosia. Aby zrozumieć, jak można pogodzić życie zawodowe, karierę i rodzinę, proponuje się przyglądać właśnie @m_rozenek . Dorzucę, że dzieci mają jeszcze tatę [aktora Jacka Rozenka - przyp. red.] i z pewnością wychowane w miłości obojga rodziców i rodzin, usytuowane w wielopokoleniowej rzeczywistości i ze spełnioną zawodowo, szczęśliwą matką mają szanse od dziecka na szersze spojrzenie czym jest życie i duże poczucie bezpieczeństwa. Dorzucę jeszcze 3 psy w ich domu. Kto potrafi i kto może zorganizować miesięczne wakacje z dwójka dzieci, trzema psami w luksusowej oprawie i z poznawaniem historycznych miejsc starej Europy? Lepiej jak usiądzie na progu domu i 24h będzie obserwować jak dzieci i kury ganiają się samopas ?

Małgorzata Rozenek już podziękowała Minge, publikując jej post na swoim Instagramie wraz z wymownym podpisem:

@eva_minge dziękuję. Zawsze mogę na Ciebie liczyć.

To się nazywa prawdziwe #GirlPower ! Przypomnijmy, że niedawno Małgorzata Rozenek była gościem specjalnym na pokazie Ewy Minge w Paryżu - zobacz ZDJĘCIA

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@eva_minge dziękuję. Zawsze mogę na Ciebie liczyć.

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) Wrz 7, 2018 o 8:01 PDT