Ewa Minge jest uważana za jedną z najbardziej uznanych polskich projektantek. Jej dorobek w świecie mody jest imponujący: ma na koncie pokazy m. in. w Mediolanie, Nowym Yorku, Berlinie, Wiedniu, Moskwie, Montrealu, Rzymie (na słynnych Schodach Hiszpańskich) i w Paryżu. Od włoskiej izby mody Alta Moda Alta Roma otrzymała tytuł Next Couture.

Minge współpracowała z wieloma gwiazdami światowego formatu, m.in. LaToyą Jackson, Paris Hilton, Kelly Rowland, Cheryl Cole, Ivanem Trumpem czy Adrianem Karembeu. Ostatnio współpracuje z aktorami Johem Hartnettem i Johnem Malkovichem.

Na polskim podwórku zasłynęła projektowaniem ubrań m.in. dla byłej Pierwszej Damy - Jolanty Kwaśniewskiej. Ubierała też Joannę Krupę, Kingę Rusin i Paulię Sykut.

Eva Minge jest jedną z niewielu polskich gwiazd, które regularnie prezentują swoje kolekcje Haute Couture w ramach Paris Fashion Week. Z kolei we wrześniu 2010 premierowo zaprezentowała swoją kolekcję Ready to Wear podczas Mercedes Benz New York Fashion Week. Co więcej, jej nazwisko znalazło się nawet w oficjalnym kalendarzu pokazów nowojorskich. 

Ostatnio Ewa Minge rozszerzyła swoją działalność i założyła fundację charytatywną, aby „odpłacić losowi za wszystkie dobre rzeczy, jakie spotkały ją w życiu”. Projekt nazwała „Black Butterflies”, czyli „Czarne motyle”. Fundacja wspiera osoby zmagające się z nowotworem.

Pewne jest również, że to Minge uszyje suknię ślubną dla Małgorzaty Rozenek (gwiazda jeszcze w tym roku wyjdzie za mąż za Radosława Majdana).

W naszej galerii możecie zobaczyć, jak z biegiem lat zmieniała się Ewa Minge.

>> PRZECZYTAJ TAKŻE: TYLKO U NAS Małgorzata Rozenek o współpracy z Ewą Minge nad projektem sukni ślubnej

Jesteśmy też na Facebooku i na Instagramie!