Wyłonione 15 uczestniczek, które zamieszkały  już w domu modelek, w najbliższych tygodniach czeka wiele zadań.  Pozwolą im one nie tylko sprawdzić własne możliwości, ale również pokonać lęki czy zmierzyć się z problemami z przeszłości. Ostatecznie natomiast zweryfikują, która z dziewczyn ma największe szanse na zostanie supermodelką plus size. Na razie trudno ocenić, komu przypadnie zwycięstwo w programie. Jurorzy wiedzą jednak dokładnie, kogo szukają. Wyjątkowo mocno sprecyzowany profil zwyciężczyni ma Ewa Minge, która założyła, że zwyciężczyni show musi spełnić kilka konkretnych warunków. Jakich?

„W tym zawodzie ważny jest charakter, osobowość, wyobraźnia i inteligencja. Modelka plus size ma oczywiście wzbudzać w nas tolerancję, wywołać akceptację, ale też – podobnie jak modelka w standardowym rozmiarze – zachwyt. Ważne są odpowiednie proporcje. Większy rozmiar nie oznacza zaburzeń sylwetki, nie propaguje otyłości i nie zwalnia dziewczyn z konieczności ćwiczenia i dbania o ciało!”

Która z uczestniczek programu „#Supermodelka Plus Size” najlepiej wpisze się w tę definicję piękna z dużym rozmiarze? Losy wybranych do udziału w show dziewczyn z całej Polski będziemy mogli śledzić już od września w telewizji Polsat.

CZYTAJ KONIECZNIE: RAFAŁ MAŚLAK po raz pierwszy o współpracy z Ewą Minge: "Oboje jesteśmy strasznie uparci!"

Będziecie go oglądać choćby dla Ewy Minge? Ciekawe, czy okaże się supersurową jurorką…?!

SPRAWDŹ: EWA MINGE Jurorką w show "Supermodelka Plus Size" Polsatu! A kto jurorem?