Ewa Minge jest jedną z najbardziej znanych polskich projektantek. Niewielu jednak wie, że Minge to nie tylko projektantka, ale też artystka oraz filantropka. Założyła m.in. Fundację Black Butterflies, która działa na rzecz osób z nowotworem. Jednak Minge to przede wszystkim matka. Gwiazda ma dwóch dorosłych synów – Oskara i Gaspara. Kilka dni temu projektantka pochwaliła się zdjęciem z jednym z nich. Kim jest Oskar Minge?

Syn Ewy Minge rzadko pojawia się publicznie. Mieliśmy okazję zobaczyć go po raz pierwszy podczas promocji książki Ewy w studiu Dzień Dobry TVN. Od tamtej pory zamieszanie wokół jego osoby nieco ucichło. Dziś projektantka pochwaliła się zdjęciem z synem. Fani są zachwyceni, ale pojawiły się pytania, kim dokładnie jest Oskar Minge i czym się zajmuje?

ZOBACZ: EWA MINGE na zdjęciach sprzed 16 lat. Taką metamorfozę przeszła projektantka! [ZDJĘCIA]

Oskar Minge od lat mieszka we Wrocławiu. Mając czternaście lat zaczął współpracować z mediami i próbował swoich sił w pracy związanej z kreacją artystyczną. Od 2008 roku współpracuje z mamą, Ewą Minge. Jest współwłaścicielem spółki Minge&Bozon, a także Brand Mangerem „Minge” Clothing Company, zajmuje się też PR-em Minge, monitoruje m.in. jej media społecznościowe.

ZOBACZ TAKŻE: Ewa Minge świętuje rocznicę powołania do życia Fundacji Black Butterflies

Głośno zrobiło się o nim, gdy w 2014 roku odniósł się do rzekomych operacji plastycznych mamy. Przypomnijmy, że w programie Agnieszki Szulim (dziś Woźniak-Starak) "Na Językach" mieliśmy okazję usłyszeć lekarza, który, przeglądając się zdjęciom Ewy Minge oszacował, gdzie projektantka powinna mieć blizny po operacjach. Wówczas w obronie mamy stanął Oskar Minge i wyraz swojemu oburzeniu dał na Facebooku. Chłopak mocno przeżył insynuacje lekarza i dał się ponieść emocjom:

„Proponuję zastanowić się, co czuje syn, czy jakakolwiek bliska osoba – kiedy obrażają kogoś kogo kocha” – napisał.

Dziś Oskar Minge ma 26 lat. Jest bardzo wysportowany, a o sylwetkę dba regularnie na siłowni. Podobny do znanej mamy? Ich wspólne zdjęcia znajdziecie w naszej GALERII

POLECAMY RÓWNIEŻ: Polskie i zagraniczne gwiazdy w najpiękniejszych sukienkach projektu Ewy Minge