Ewa Minge po raz kolejny poleci do Francji. Już w lipcu, podczas tygodnia mody Haute Couture w Paryżu, Minge pokaże swoją najnowszą kolekcją. Rok temu, podczas Paris Fashion Week Haute Couture, zadebiutowała kolekcja Black Butterflies. Później tę efektowną kolekcję projektantka zaprezentowała podczas inauguracji działalności charytatywnej Fundacji Black Butterflies. A co Minge pokaże w tym roku? Specjalnie dla Was uchylamy rąbka tajemnicy i przedstawiamy wyjątkowe szkice i prototypy projektów, jakie Ewa Minge zawiezie latem do Paryża!

Rozmawialiśmy z Ewą Minge o jej nowej kolekcji Haute Couture. Już wiemy, że na pewno nie będzie banalna. Wręcz przeciwnie - Minge naprawdę zaskoczy!

Moja nowa kolekcja jest inspirowana modą motocyklową, subkulturami. To trudne połączenie bajkowego Haute Couture z twardym "zwyczajnym" światem. W mojej nowej kolekcji znajdą się baśniowe akcenty, jak na przykład motyle. Tkaniny, jakie wykorzystałam, to delikatne jedwabie, ale i grube skory, ręcznie rzeźbione przez świetnego twórcę tego gatunku - Rafała Kosiorka - z moich projektów i świata magii - powiedziała nam Minge.

Rzeczywiście, z tego, co możemy zobaczyć na odręcznych szkicach autorstwa Ewy Minge, jakie projektantka udostępniła serwisowi gala.pl, w jej nowej kolekcji nie brakuje ostrych, mocnych, wyrazistych elementów, są nawet charakterystyczne dla gangów motocyklowych skórzane ramoneski wyszywane ostrymi ćwiekami, są i motywy czaszek (pierwszy raz w kolekcji marki Eva Minge!). A z drugiej strony - morze kolorowych falban, fantazyjne buty na wysokim obcasie - czyli wszystko to, co absolutnie kobiece, i z czego słynie Minge.

ZOBACZ TEŻ:Najpiękniejsze sukienki Ewy Minge na polskich i zagranicznych gwiazdach [PRZEGLĄD]

Tydzień mody Haute Couture w Paryżu odbędzie się w połowie wakacji. Czy wtedy Ewa Minge poślubi także swojego partnera? Cóż, wiadomo, że Minge uwielbia Paryż, a po bajkowych zaręczynach wiadomo także, że jej partner ma gest i rozmach. Co ciekawe - we wrześniu 2016 roku cała Polska mówiła o wspaniałej błękitnoszarej sukni projektu Ewy Minge, w jakiej Małgorzata Rozenek pośubiła Radosława Majdana. Może w tym roku Ewa Minge zaprojektuje... suknię ślubną dla siebie?

NOWA KOLEKCJA HAUTE COUTURE EWY MINGE - ZOBACZ SZKICE I ZDJĘCIA W GALERII>>

 

#sweet #saturday #

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Eva Minge (@eva_minge) 8 Sty, 2017 o 5:44 PST