47-letnia Ewa Minge może pochwalić się seksowną sylwetką, której pozazdrościłyby jej o dekady młodsze kobiety. Okazuje się, że projektantka zawdzięcza tę figurę zasadom, jakim kieruje się w życiu. W rozmowie z "Faktem" Minge wyjaśniła, że nigdy nie piła alkoholu ani nie korzystała z innych używek!

Jestem osobą, która nigdy nie piła alkoholu, nigdy nie paliła papierosów ani nie używała innych używek. Śmieję się czasami, że jedyną rzeczą, od której jestem uzależniona, to czekolada – zdradziła w rozmowie z tabloidem Ewa Minge. – Pierwszy alkohol wypiłam w ogólniaku i był dla mnie obrzydliwy, miałam po nim okropnego kaca. To było moje pierwsze i ostatnie spotkanie z alkoholem. Potem gdzieś tam ktoś próbował mnie jeszcze poczęstować dobrym winem, ale mnie wykrzywia, zwyczajnie mi to nie smakuje!

Projektantka przyznała też, że tamto niefortunne zetknięcie się z napojami wyskokowymi na dobre zniechęciło ją do stosowania jakichkolwiek innych używek!

Nigdy nie potrzebowałam żadnych poprawiaczy nastrojów, bo mi nastrój poprawiają inne rzeczy. To pierwsze zetknięcie się z alkoholem było dla mnie tak dramatyczne, że on nie wiąże się dla mnie z poprawieniem nastroju, ale z chorobą i męczarnią – wyznała Minge.

Podoba się Wam postawa designerki?

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Ewa Minge - Chciałaby mieć córkę?