Na co Ewa Minge przeznaczy pieniądze ze ślubu? Wszyscy ci, którzy znają najsłynniejszą polską projektantkę mody nieco lepiej, nie będą zaskoczeni odpowiedzią na to nurtujące wiele osób pytanie. Znana ze swojej działalności charytatywnej gwiazda, postanowiła razem z mężem przekazać zebrane datki na bardzo szczytny cel. Nie wszyscy wiedzą bowiem, że Ewa Minge jest założycielką fundacji o nazwie Black Butterflies, która od kilku lat pomaga osobom chorym nowotworowo i przewlekle.

ZOBACZ: Małgorzata Kożuchowska wzięła ślub 9 lat temu. Jak tamtego dnia wyglądała aktorka i jej mąż, Bartek Wróblewski? Przypominamy!

Ewa Minge wyda pieniądze z wesela na szczytny cel

Jurorka programu "Supermodelka Plus Size" z mężem dzięki hojności swoich gości weselnych dołoży się do inicjatywy swojej fundacji, którą jest budowa hospicjum niedaleko Zielonej Góry. O tym, aby dobrze wykorzystać prezenty ślubne Ewa Minge pomyślała z resztą już na etapie wysyłania zaproszeń. Projektantka i jej partner poprosili bowiem swoich gości o wpłacanie pieniędzy na konto fundacji zamiast zwyczajowego kupowania kwiatów i prezentów.

 

Post udostępniony przez Eva Minge (@eva_minge) 20 Sie, 2017 o 11:50 PDT

Co sądzicie o pomyśle Ewy Minge?