Ewa Minge zaprojektowała suknie ślubne. Nowa kolekcja ślubna Minge zaskakuje doborem barw - obok klasycznej bieli mamy też głęboką czerń, odcienie szarości i błękitu oraz łososiowy róż. W kolekcji przeważają delikatne tiule i mięsiste koronki. Minge proponuje w swojej kolekcji ślubnej również wytworne ozdoby do włosów, które mogą zastąpić klasyczne welony. Ewa Minge wzięła ślub w sierpniu 2018 roku. Do tej pory nie zdradziła imienia i nazwiska swojego męża. Wiadomo tylko, że jest jej wielką miłością oraz że projektantka jest z nim szczęśliwa. Suknia ślubna Minge nie była tradycyjna - w gołębim kolorze, z bogato zdobioną, wyszywaną kwiatowymi aplikacjami górą i eleganckim, delikatnym dołem. We włosy projektantka wpięła materiałową kwiatową ozdobę, podobną do tych, jakie znajdziemy w jej najnowszej ślubnej kolekcji. Wszystkie modele obejrzycie w naszej GALERII. Jak Wam sie podoba nowa kolekcja ślubna Minge?

Ewa Minge słynie z mody Haute Couture. Jej widowiskowe suknie noszą gwiazdy w Polsce i za granicą. Fankami projektów Minge są m.in. Kinga Rusin i Małgorzata Rozenek. Rozenek wzięła ślub z Radosławem Majdanem ubrana w suknię od Minge. Projektantka współpracowała też z Paris Hilton, Cheryl Cole czy Ivanką Trump. Poza projektowaniem mody Ewa Minge słynie też z dobrego serca - od lat udziela sie charytatywnie, założyła własną fundację i zawsze, gdy ma taką możliwość, wspiera najbardziej potrzebujących.

Już dziś wieczorem zobaczymy Ewę Minge w nowym programie Polsatu "Make Over. Wielka Zmiana". Obok Minge w jury zasiądzie m.in. Joanna Horodyńska. Prowadzącą programu jest Natasza Urbańska. Program już dziś o 21:00 w Polsat Cafe. Będziecie oglądać?