Ewa Minge przeszła poważną operację! Jedna z najpopularniejszych polskich projektantek mody już od pewnego czasu zmaga się z problemami zdrowotnymi. Przypomnijmy, że w 2015 roku Minge po raz pierwszy opowiedziała o swojej walce z nowotworem. Jak się okazuje, gwiazda przez blisko 5 lat poddawała się leczeniu na raka piersi. Wczoraj wieczorem gwiazda opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcia ze szpitalnego korytarza i opowiedziała o swojej operacji. 

Ewa Minge trafiła do szpitala

Ewa Minge od niedzieli przebywa w Akademickim Szpitalu Klinicznym Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu. Chociaż nie wyjaśniła dokładnie, co jej dolega, to podkreśliła, że dokuczał jej uporczywy ból. Ze wpisu na Instagramie, możemy się dowiedzieć, że:

Kochani dziękuje wszystkim za dobre słowa i życzenia. Życie czasem rzuca nas na kolana. Mnie ostatnio rzucało regularnie z bólu. I tylko na klęczkach dosłownie, dawało się to przetrwać. W niedzielę trafiłam w końcu do szpitala i od rana była już akcja ratowania mojego zdrowia. Boli jeszcze jak cholera, ale czuje się w obowiązku króciutko wszystkim podziękować. Cudny personel, godne warunki, wszyscy uśmiechnięci i pozytywnie nastawieni do człowieka. Najmocniej dziękuje Panu Profesorowi dr.hab. Jerzemu Rudnickiemu za przeprowadzenie, własnymi rękoma mojej operacji. Wszystko powiodło się doskonale. Jak widać, mój organizm uznał, że skoro remontuje kamienicę, to da mi znać, czego gołym okiem nie dostrzegę. Dziękuję!

Warto dodać, że Ewa Minge jest założycielką fundacji Black Butterflies, której głównym celem jest pomaganie osobom chorym nowotworowo i przewlekle. Pomysł na założenie organizacji charytatywnej zrodził się w lipcu 2015 roku, tuż przed tym, jak projektantka mody zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję pt. "Black Butterflies". 52-latka podkreślała, że chciałaby, by jej kolekcja przyczyniła się do ratowania życia.

Ewie Minge życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Eva Minge Priv (@eva_minge) Lip 15, 2019 o 10:26 PDT