Ewa Minge w kostiumie kąpielowym podbija Internet! Projektantka opublikowała na Instagramie trzy seksowne zdjęcia w kuszącym kostiumie kąpielowym i posypała się istna lawina komplementów. Niektórzy wręcz nie dowierzają, że Minge ma 50 lat. Bo wygląda co najmniej o 20 lat młodziej! Minge pochwaliła się idealną, wysportowaną, umięśnioną sylwetką bez grama tłuszczu i złotą opalenizną. Seksowny jednoczęściowy kostium kąpielowy w lamparcie cętki, z mocnymi wycięciami, jeszcze bardziej wyeksponował idealne ciało gwiazdy. Naprawdę, nic, tylko się zachwycać! A jeszcze niedawno Minge była przecież ofiarą hejtu - zarzucano jej niezliczoną ilość operacji plastycznych, mówiono, że wygląda, jakby była opuchnięta, sugerowano, że nadmiernie ostrzykuje sobie twarz botoksem. Rzekome operacje plastyczne Ewy Minge były nawet tematem jednego z odcinków nieistniejącego już show "Na Językach" TVN. Minge poszła wtedy do sądu i... sprawę wygrała. A dziś jest naprawdę w świetnej formie. Sami zobaczcie!

Ewa Minge na samym początku lipca pokazała swoją nową kolekcję Haute Couture w Paryżu. Widowiskowa kolekcja o nazwie "Bajka" była inspirowana kobiecością, kulturą Romów, baśniowym szaleństwem, nie zabrakło w niej też motywów motyli, które towarzyszą projektom Minge od lat. Nie bez powodu gwiazda nazwała swoją fundację charytatywną "Black Butterflies". Po zakończeniu pokazu projektantka i jej modelki wykonały razem znak lecących motyli.

ZOBACZ TEŻ: Od Kingi Rusin po Paris Hilton. Gwiazdy w pięknych sukienkach Ewy Minge [STARE ZDJĘCIA]

Minge po sezonie pokazowym w Paryżu poleciała na zasłużone wakacje. Widać, że w jej życiu wszystko dobrze się układa, bo Ewa wygląda rewelacyjnie. Pozostaje tylko jedno pytanie: kiedy ślub? Bo już nie możemy się doczekać spektakularnej sukni ślubnej Ewy Minge! A pamiętacie tę, jaką Ewa Minge uszyła dla Małgorzaty Rozenek? Obejrzycie ją z każdej strony TUTAJ>>

ZOBACZ RÓWNIEŻ, jak wyglądał pokaz Ewy Minge w Paryżu: