Ewa Minge lubi szokować. Jej konto na Facebooku i Instagramie każdego dnia jest zasilane niezliczoną ilością zdjęć. Co więcej projektantka wchodzi w dyskusje z fanami, porusza trudne, często kontrowersyjne tematy czy odpowiada na komentarze hejterów. Nic dziwnego, że fani chętnie wypowiadają się pod zdjęciami projektantki.

Jakiś czas temu Ewa Minge pochwaliła się zdjęciem, na którym ma zaledwie 17 lat!  Zdjęcie z czasów licealnych projektantki podbiło Internet. Kilka dni wcześniej mieliśmy okazję oglądać odważne zdjęcia gwiazdy, która zapolowała topless.

Zobac z: Ewa Minge jak wyglądała w wieku 17 lat? Zobacz wyjątkowe zdjęcie

Ostatnio zaprezentowała zdjęcie, na którym pokazuje swoją naturalną cerę, na której nie ma ani cienia podkładu. Projektantce zarzuca się, że przesadza z korzystaniem z medycyny estetycznej, ale Minge akceptuje siebie taką, jaką jest i nie ma kompleksów.  

Zobacz: Ewa Minge bez makijażu: Średnia gęstość skóry, worki pod oczami. Po co oszukiwać siebie i innych?

Ewa Minge nie tylko korzysta z zabiegów upiększających, ale uwielbia eksperymentować z fryzurą. Projektantka prawdopodobnie miała już każdą możliwą fryzurę. Od rudych loków do ciemnych prostych włosów. Od długich po króciutko wystrzyżone. 

Zobaczcie w naszej galerii wszystkie fryzury Ewy Minge. W której wygląda najbardziej korzystnie?