Ewa Minge wyszła za mąż! Ślub Minge odbył się w sobotę, 19 sierpnia. Projektantka poinformowała o zmianie stanu cywilnego za pośrednictwem swojego Facebooka oraz Instagrama. Na profilu projektantki pojawił się poruszający wpis oraz zdjęcie ze ślubu, na którym mogliśmy podziwiać jej piękną, pompatyczną suknie. Jak się dowiedzieliśmy, wesele Ewy Minge było utrzymane w cygańskim stylu. Na imprezie zagrała nawet prawdziwa cygańska kapela, której Ewa podziękowała za udział w tej uroczystości. Fani Minge nie będą tym zaskoczeni - w końcu nowa kolekcja projektantki jest inspirowana kulturą romską. Występ na żywo to jednak nie wszystko! Co jeszcze działo się na ślubie Minge?

Ślub Ewy Minge - "wyszłam za mąż i nie wracam"

Ewa Minge, przy okazji swojego wpisu podsumowującego dzień ślubu, pozwoliła sobie też na kilka wzruszających obserwacji:

Marek Grechuta śpiewał "czy to jest miłość czy to jest kochanie ?" . Trudno czasem rozpoznać jaki rodzaj uczucia nas spotyka . Sytuacja wyjątkowa jest wtedy kiedy oba pojawiają się i trwają .....miłość i kochanie . Jeżeli do tego dochodzi spoiwo najsilniejsze PRZYJAŹŃ ....tak mało doceniana początkowo w miłości ,to warto spróbować pójść w trudną drogę jaką jest życie razem . Drugi człowiek powinien być bowiem poza pięknym acz pustym kochaniem głębią naszego bytu ,podporą na dobre i na złe .... Jak mówią Cyganie w życiu częściej jesteśmy pod wozem jak na wozie.

Spotkać człowieka ,z którym fajnie jest właśnie pod tym wozem....bezcenne . Czasem długo trzeba czekać na swoją kolejkę po szczęście . Wystałam .....wyczekałam . W tym wyjątkowym dniu, który dzieliłam z najbliższymi mi ludźmi szczęście moje zaklinali prawdziwi Cyganie ! Wspaniały zespół Terno. Jego twórca ,wybitny kompozytor i poeta Edward Dębski przekazał nam moc romskiej energii i wspaniały sekretny prezent. Czego w życiu trzeba więcej ? Mam wokół siebie wspaniałych ludzi ,przyjaciół na każdą pogodę i swojego osobistego pogromcę smoków . Tak kochani wyszłam za mąż i nie wracam. [pisownia oryginalna]

Jest już PIERWSZE ZDJĘCIE Ewy Minge z nowym mężem! Ładnie razem wyglądają?

Suknie ślubne Ewy Minge

W przypadku Ewy Minge pytaniem zasadniczym jest to dotyczące jej sukni ślubnej. Jak się okazuje, projektantka miała nie jedną, ale trzy suknie ślubne! Pierwsza z tych kreacji miała kolor złamanej bieli i gorset z ozdobnymi, błyszczącymi aplikacjami w formie kwiatów. Druga suknia ślubna Ewy Minge była zaś…czarna! Ta suknia miała tiulowy dół, odsłaniający nogi projektantki. Górę kreacji ponownie stanowił bardzo zdobny gorset. Na koniec imprezy gwiazda mody przebrała się w grafitową kreację ze srebrnymi haftami. Za każdym razem Ewa Minge wygalała olśniewająco, a wszystkie kreacja pochodziły oczywiście z jej atelier!

Cygańskie wesele Minge do rana

Jak dokładnie Ewa Minge wyglądała w tych kreacjach? I jak na jej weselu bawili się jej goście? Sprawdźcie w naszej GALERII! WIadomo, że zabawa była doskonała, piętrowy tort wyśmienity, a występ cygańskiego zespołu zachwycił gości. Pannę Młodą ukochanemu przekazał jej syn, Oscar Minge. Świadkową Minge była jej przyjaciółka, Elżbieta Czaplejewicz. Wśród gości byli tylko rodzina i najbliżsi przyjaciele projektantki. Zabawa trwała do rana, a w niedzielę odbyły się poprawiny.

Ewie Minge życzymy wszystkiego, co najlepsze, na nowej drodze życia!

 

Post udostępniony przez Eva Minge (@eva_minge) 20 Sie, 2017 o 1:24 PDT