Ślub Ewy Minge odbył się w sobotę, 19 sierpnia, w Pałacu Książęcym w Żaganiu. Minge wyszła za mąż za swojego ukochanego, którego imienia i nazwiska nie chce na razie ujawniać. Okazuje się, że Ewa Minge zamierza jak najdłużej chronić wizerunek swojego świeżo poślubionego męża, bo nie jest on osobą publiczną i nie chce stać się częścią show-biznesu. Taka postawa zasługuje na wielki szacunek! Jednak dla nas Minge zrobiła wyjątek i udostępniła nam swoje zdjęcie z mężem! Widzimy na nim pierwszy taniec Młodej Pary. Ewa wyglądała przepięknie w kreacji w gołębim kolorze i bogato zdobionej kolorowymi aplikacjami na gorsecie. Jej mąż wystąpił zaś w stalowoszarym garniturze, a w klapę marynarki miał wpiętą białą różę. Minge zdradziła nam, że jest bardzo szczęśliwa, a jej mąż to "bardzo dobry człowiek". Nie jest to - jak podają niektóre media - milioner Zuri Mesica. Minge rozstała się z milionerem już dawno temu, ale pozostają w przyjaźni. Projektantka jest bardzo tajemnicza, nie powiedziała nawet nikomu poza najbliższymi o swoim ślubie! Jak widać, jeśli się chce, można się pobrać w sekrecie, bez obecności mediów. Brawo, Ewa!

Zobaczcie w naszej GALERII zdjęcia ze ślubu Ewy Minge>>

Przypomnijmy, że to właśnie Minge zaprojektowała suknię ślubną Małgorzaty Rozenek. Perfekcyjna Pani Domu i jej mąż, Radosław Majdan, już wkrótce będą świętować pierwszą rocznicę ślubu! Minge jest też autorką sukienki Oli Kwaśniewskiej na Bal Debiutantek. Wielokrotnie w jej projektach widzieliśmy także Kingę Rusin oraz Paulinę Sykut-Jeżynę. Dodajmy, że projektantkę do ślubu poprowadził jej syn, Oskar Minge. Tak napisał na Instagramie w niedzielę wieczorem:

Skoro już większość mediów w kraju uprzejmie doniosła, oficjalnie mogę powiedzieć, że wydałem matkę za mąż. Mamo, Ty wiesz, czego Ci życzę ;-)

O swoim mężu Ewa Minge tak opowiadała w rozmowie z "Super Expressem":

Jest wielkim przyjacielem na dobre i na złe. Nikim z pierwszych stron gazet, kto mógłby zainteresować publiczność. Życie to nie telenowela z gwiazdami w roli głównej, a ciężka droga, która wymaga odpowiedzialności za drugiego człowieka.

 Suknie ślubne Ewy Minge obejrzycie TUTAJ>>