Większość gwiazd życzy sobie na święta radości, wolnego od paparazzi i spokoju ducha. Nieraz w ich życzeniach pojawiają się także zwroty w stylu „dużo miłości”. Dziś okazało się, że dla jednej z gwiazd te życzenia spełniły się jeszczez przed świętami. Ewa Minge zaręczyła się! Projektantka przyjęła oświadczyny swojego chłopaka i zaraz po tym, jak się to wydarzyło, newsem pochwaliła się na swoim Instagramie.

ZOBACZ: EWA MINGE świętuje rocznicę powołania do życia Fundacji Black Butterflies

Ewa Minge przyjęła oświadczyny swojego chłopaka! Oświadczyny miały być niespodzianką jej narzeczonego, którą udało mu się zrealizować jeszcze przed świętami! Ta wiadomość jest o tyle zaskakująca, że większość zaręczyn w tym okresie przypada jednak na Wigilię lub Sylwestra.

Jak wygląda pierścionek, który Ewa dostała?

Projektantka pochwali się nim na Instagramie. Złoty krążek jest ozdobiony kilkoma rodzajami kamieni: białymi, żółtymi i różowymi. I jest naprawdę sporty! A projektantka znana jest z upodobania do widowiskowej biżuterii.

POLECAMY: MAŁGORZATA ROZENEK tuż przed ślubem z Radosławem Majdanem. Wyglądała jak hollywoodzka gwiazda [TYLKO U NAS]

Magiczny moment zaręczyn Ewa Minge opisała tylko nam:

Nie spodziewałam się tego! Z okazji zaręczyn dostała nie tylko pierścionek, ale i morze róż! Niesamowite uczucie!

No cóż, wygląda na to, że te święta Ewa zapamięta naprawdę na dłuuuugo! Szczególnie, że pod choinką w tym roku znalazła… nowy samochód! To się nazywa mieć bajkowe Boże Narodzenie!

Ewie Minge serdecznie gratulujemy! I życzymy szerokich szos na nowej drodze życia!