Ewa Minge przeniosła Paryż do Krynicy-Zdrój. Polska projektantka mody, która od dziesięciu lat regularnie urządza swoje pokazy haute couture na Paris Fashion Week, zdecydowała się zrobić wyjątek i po raz pierwszy pokazać swoją luksusową kolekcję również w Polsce. Baśniowy pokaz był główną atrakcją odbywającego się w dniach 7-9 września 2018 Magicznego Weekendu w ekskluzywnym hotelu Czarny Potok Resort & SPA. Na imprezie zjawili się m.in. Anna Korcz, Joanna Racewicz, Grażyna Wolszczak, Anna Jurksztowicz i Radosław Majdan.

Pokaz Ewy Minge w Czarnym Potoku

Jak przystało na kolekcję inspirowaną zaklętymi łabędziami z kultowego baletu Piotra Czajkowskiego, pokaz Ewy Minge otworzyły baletnice. Po ich występie na wybieg wkroczyły modelki w imponujących, przygotowywanych przez wiele miesięcy kreacjach. Co ciekawe, wśród pięknych dziewczyn prezentujących suknie Ewy Minge, można było wypatrzyć jej pasierbicę, Justynę.

Zdjęcia z pokazu haute couture Ewy Minge w Krynicy-Zdrój oraz fotografie z całego Weekendu Magii w hotelu Czarny Potok Resort & SPA z udziałem gwiazd znajdziecie w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: EWA MINGE broni Małgorzaty Rozenek: Życzyłabym innym takiej kreatywności!