Ewa Niespodziana jest w ciąży! Zdobywczyni drugiego miejsca w 6. sezonie programu "Top Model" ujawniła na Instagramie, że razem z partnerem spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Podekscytowana 19-latka nie tylko poinformowała fanów o swoim stanie, ale nawet opublikowała zdjęcie z badania USG w ciąży. Chłopiec czy dziewczynka? Już wiemy! Modelka zdradziła, że wkrótce przywita na świecie syna.

Ewa Niespodziana jest w ciąży

Od zakończenia przygody z "Top Model" w życiu Ewy Niespodziany nastąpiły spore zmiany. Dziewczyna co prawda nie zrobiła wielkiej kariery w modelingu, ale wykorzystała swoją popularność w mediach społecznościowych i na początku tego roku założyła kanał na YouTube. Jej filmiki mają już w sumie ponad 2 mln wyświetleń. Jest też w szczęśliwym związku z mężczyzną, który jest ojcem jej dziecka. Ewa wychwala go zresztą w swoim rozczulającym wpisie napisanym z ciekawej perspektywy wciąż przebywającego w jej łonie maleństwa.

Cześć mamo i tato. Przed Wami nowy rozdział w życiu. Troszkę się rozpycham na lewo i prawo, ale uwielbiam robić fikołki w Twoim brzuszku. Może będę piłkarzem albo bokserem? Słyszę codziennie głos tatusia jak mówi do brzusia, czyta mi różne bajki i opowiada jak minął jego dzień w pracy to jest przeurocze! Czuję Wasze dłonie na brzuszku, słyszę Wasz śmiech, a co najważniejsze : czuje, że się kochacie! Tatuś sobie dzielnie radzi z NASZYMI zachciankami i nawet nie słyszę, żeby coś marudził! hihi. Ale mam fajnych rodziców - napisała uczestniczka "Top Model".

Gratulacje! Zdjęcia przyszłej mamy oraz urocze zdjęcie USG możecie obejrzeć już teraz w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: TOP MODEL 2018 Kto odpadł w 7 odcinku? Sprawdź!