Ewa Skibińska to aktorka, której największą popularność przyniosła rola Elżbiety Walickiej, żony Bruna w "Na dobre i na złe". Mogliśmy ją również oglądać w głośnej produkcji Netflixa "W głębi lasu". To jednak nie jej gra aktorska wzbudza w ostatnim czasie największe zainteresowanie internautów, a wygląd i odważne zdjęcia, które publikuje na swoim Instagramie. Niedługo po premierze wspomnianego mini serialu w sieci rozgorzała dyskusja na temat ust Skibińskiej i jej "zmienionych rysów twarzy", a później aktorka zaskoczyła wszystkich nagim zdjęciem z wakacji, które podzieliło fanów.

Ewa Skibińska pływa nago w jeziorze 

Ewa Skibińska zdaje się jednak niezbyt przejmować podzielonymi opiniami na temat jej wyglądu i publikowanych fotografii. Na jej Instagramie pojawiły się bowiem kolejne zdjęcia, na których pozuje całkowicie nago. Jak czytamy w opisie, 57-letnia aktorka wzięła udział w sesji zdjęciowej, podczas której pływała w jeziorze w wersji sauté.

Tym razem nie wiemy, jak na te fotografie zareagowali fani Skibińskiej, bo aktorka postanowiła ograniczyć możliwość komentowania nowego wpisu.

Odważne zdjęcia Ewy Skibińskiej obejrzycie w naszej galerii.