Ewa Szabatin i Ruben Barat-Rodriguez są parą od ośmiu lat. Rok temu para powiedziała sobie sakramentalne „tak” na brzegu plaży na Malediwach. Był to z pewnością jeden z najbardziej rajskich polskich ślubów. Dziś para świętuje pierwszą rocznicę ślubu. Ewa Szabatin postanowiła uczcić ją, przypominając zdjęcia z najpiękniejszego dnia jej życia.

Ewa Szabatin wzięła bajkowy ślub w Malediwach. Dlaczego właśnie tam? Można powiedzieć, że w pewnym sensie przyczyniła się do tego Karolina Ferenstein-Kraśko. Szabatin wraz ze swoim mężem w październiku 2015 roku udali się na zawody jeździeckie do Gałkowa, które prowadziła właśnie żona Piotra Kraśki.

ZOBACZ:  GAŁKOWO MASTERS Rusin, Gliwa, Macademian Girl i inne gwiazdy w fantazyjnych kapeluszach. Czyj najlepszy?

Podczas zawodów zorganizowano konkurs, w którym nagrodą główną był wyjazd na Malediwy z firmą Scuba Spa. To właśnie wówczas narzeczonemu Ewy Szabatin, Rubenowi Barat-Rodriguezowi udało się ją zdobyć! Para już od jakiegoś czasu myślała nad ślubem, a przede wszystkim nad ślubem na plaży. Podobno ich pierwszym wyborem miała być Portugalia, skąd pochodzi Ruben. Padło jednak na Malediwy.

ZOBACZ: EWA SZABATIN wzięła bajkowy ślub na Malediwach [ZDJĘCIA]

Ewa Szabatin i Ruben Barat-Rodriguez skontaktowali się z organizatorami wycieczki i w ekspresowym tempie zorganizowano prawdziwie bajeczny ślub. Tego dnia Ewa Szabatin miała na sobie suknię własnego projektu. Była to suknia ślubna w kolorze-piaskowo-kremowym, obszyta półprzeźroczystą koronką. Z kolei Ruben Barat-Rodriguez miał na sobie garnitur Prady w kolorze kawy z mlekiem.

ZOBACZ: KOLEKCJA ŚLUBNA BIZUU BRIDAL 2017 Oto najmodniejsze suknie ślubne 2017 roku! [ZDJĘCIA]

Uroczystość odbyła się na bezludnej wyspie. Dziś para obchodzi pierwszą rocznicę ślubu.

Zobaczcie w naszej galerii wyjątkowe zdjęcia z bajecznego ślubu Ewy Szabatin i Rubena Barat-Rodrigueza!