Ewa Szabatin zaistniała w polskim show-biznesie w 2006 roku. Wzięła wówczas udział w czwartej edycji programu „Taniec z Gwiazdami”, gdzie w raz z Przemysławem Sadowskim próbowała sięgnąć po Kryszytałową Kulę. Szybko zapadła w pamięć polskiej publiczności, dzięki czemu jej talent mieliśmy okazję podziwiać już w kolejnej edycji. Tym razem partnerowała Rafałowi Olbrychskiemu.

Kryształowej Kuli nie udało się zdobyć Ewie Szabatin zarówno z tym partnerem tanecznym, jak i z Mateuszem Damięckim, z którym tańczyła w szóstej edycji show. Polska publiczność ją pokochała, a Ewa Szabatin dostrzegła dla siebie szansę na rozwój innych marzeń. Jednym z nich było spróbowanie swoich sił jako projektantka mody.

ZOBACZ:  „TANIEC Z GWIAZDAMI" Mamy zdjęcia wszystkich par 7. edycji show!

W 2009 roku zaprezentowała swoją pierwszą kolekcję, która szybko przypadła do gustu wielu kobietom. Obecnie Ewa Szabatin świetnie radzi sobie jako projektantka mody. Na swoim Instagramie tancerka prezentuje swoje najnowsze projekty, inspiracje, ale zdradza także jak wygląda jej codzienne życie.

ZOBACZ: EWA SZABATIN wzięła bajkowy ślub na Malediwach [ZDJĘCIA]

 Ewa Szabatin jak przystało na tancerkę, bardzo dba o swoją sylwetkę. Takiej figury może jej pozazdrościć nie jedna kobieta.  Gwiazda chętnie chwali się na Instagramie jak dba o to, by dobrze wyglądać. Szabatin uprawia m.in. jogę, codziennie trenuje, ale przede wszystkim stosuje odpowiednią dietę.

Jak się okazuje fanki dostrzegły potencjał Ewy Szabatin na …trenerkę i na facebooku stworzyły grupę wsparcia „Ewa’s Challenge”. Sama Ewa zaskoczona pomysłem fanek zamieściła na Instagramie post, w którym wyjaśnia, skąd w niej pasja do aktywnego dbania o sylwetkę.

Wszystkie chętne dziewczyny zapraszam do wrzucania tam inspiracji żywieniowych oraz dzielenia się efektami diety!Sama postanowiłam powalczyć o zbędne kilogramy i redukcję cellulitu! A teraz zamieściłam na blogu inspirację, czyli tygodniową "dietę", a bardziej mój pomysł na zdrowe posiłki w oparciu o moją wiedzę. (…) Od kilku lat interesuję się zdrowym i czystym żywieniem. Dziś staram się Wam przekazać to czego się nauczyłam i zarazić Was moim stylem życia. Bo tak naprawdę to nie jest dieta na tydzień - to sposób i styl życia na lata!!!Mam nadzieję, że skorzystacie. – napisała pod jednym ze zdjęć.

Czyżby Ewie Chodakowskiej i Annie Lewandowskiej rosła konkurencja? Jak najbardziej! Treningi z Ewą Szabatin już rozpoczęła Kasia Sowińska, która wsparła Szabatin na swoim Instagramie.  Choć Instagram Ewy Szabatin obserwuje zaledwie ponad osiem tysięcy użytkowników (dla porównania Instagramy Chodakowskiej i Lewandowskiej ponad milion użytkowników) to liczba jej followersów wciąż rośnie!