Początek kariery Ewy Wachowicz to rok 1992. Wtedy została Miss Polonia. Nikt nie podejrzewał, że 24 lata później będzie jedną z najbardziej lubianych i wszechstronnych gwiazd w rodzimym show-biznesie. 

W latach 90. Ewa Wachowicz założyła firmę producencką Promiss. Na początku wydawała ona Poradnik imieninowy emitowany w Polsacie. Z kolei od 1998 rozpoczęła produkcję programu Podróże kulinarne Roberta Makłowicza, nadawanego przez dziesięć lat. Dla Polsat Café zrealizowała wiele programów, w tym m.in. Gadżety kobiety, WySpa i Przez żołądek do serca. Z kolei dla głównego kanału stacji w 2007 r. zaczęła produkować autorski program kulinarny Ewa gotuje, nadawany do dziś.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Tylko u nas: Ewa Wachowicz: Uwielbiam ryzykować

Na koncie ma również udział w kilku programach typu talent show, m.in. w Tańcu z gwiazdami (zajęła 7. miejsce w 5 sezonie) i Tylko nas dwoje (zajęła 6. miejsce), zaś od 2013 r. zasiada w jury popularnego Top Chefa.

Ewa Wachowicz to również jedna z tych gwiazd, które są niezwykle aktywne na portalach społecznościowych. Chętnie dzieli się z fanami zdjęciami z planów zdjęciowych, wakacyjnych wypraw oraz życia codziennego.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Ewa Wachowicz zdobyła najwyższy wulkan świata! [FOTO]

Ostatnio Miss Polonia 1992 przebywała nad polskim morzem. Na swoim Facebooku i Instagramie zamieszczała fotografie, na których chętnie eksponowała swoje ciało. Ewa Wachowicz udowodniła tym samym, że wiek wcale nie musi oznaczać kiepskiego wyglądu. Gwiazda dba o formę i jest to widoczne już na pierwszy rzut oka.

Zobaczcie w naszej galerii zdjęcia z wakacji Ewy Wachowicz nad Bałtykiem.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Wiedzieliście, że pasją Ewy Wachowicz jest wspinaczka? [ZDJĘCIA]