W tym roku mija równo dziesięć lat od kiedy w kuchni Ewy Wachowicz, w której realizowany jest program „Ewa gotuje,” padł pierwszy klaps. W ciągu tych dziesięciu lat najpiękniejsza ekspertka kulinarna w Polsce stała się symbolem zdrowego i pysznego gotowania. O tym, jak gotować pysznie i zdrowo na święta opowie także tuż tuż przed tegoroczną Wielkanocą. Jakie niespodzianki przygotowała dla swoich widzów?

ZOBACZ: STARMACH, MORAN, GESSLER wielkanocne przepisy gwiazd. Zobaczcie ich propozycje!

Przez mijającą dekadę Ewa Wachowicz zaskarbiła sobie serca wielu widzów. Jeden z nich zaoferował jej nawet… podróż helikopterem! Dlatego też w najbliższym, trzechsetnym odcinku programu zobaczymy, jak Ewa poleci ze święconką do słynnego Sanktuarium Bazyliki Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach… właśnie helikopterem! Trzeba przyznać, że fanów można jej tylko pozazdrościć. Tak samo zresztą jak talentu kulinarnego!

POLECAMY TEŻ: EWA CHODAKOWSKA tajemnica jej wagi rozwiązana! Ile waży popularna trenerka fitness?

Co Ewa Wachowicz przygotowała dla swoich widzów? I jakie potrawy poleca na wielkanocny stół? Koniecznie dowiedz się z naszego WIDEO!

Jubileuszowe wydanie programu „Ewa gotuje” już dziś, w sobotę 15 kwietnia, o godzinie 10:15 w Polsacie. Ten program przed Wielkanocą po prostu trzeba zobaczyć!