Nie boi się kolorów. Ma słabość do klasycznej elegancji. Ewa Wachowicz od lat wierna jest swojemu stylowi. Szczególnym upodobaniem cieszą się dopasowane sukienki, które eksponują biust i podkreślają jej kobiece kształty. Ewa Wachowicz wie, jak dobrze wyglądać.

Gdy w 1992 roku została Miss Polonia, nikt nie przypuszczałby, że tak potoczy się jej kariera. Dla Ewy Wachowicz nie ma rzeczy niemożliwych. Pełniła funkcję rzecznika prasowego rządu, ma własną firmę producencką i od lat zasiada w jury programów telewizyjnych.

ZOBACZ: Tylko u nas: Ewa Wachowicz: Uwielbiam ryzykować

Nie ma kobiety w Polsce, która nie znałaby jej programu Ewa gotuje, w którym Wachowicz realizuje swoją największą pasję, jaką jest gotowanie. To nie jedyne hobby gwiazdy, która słynie z zamiłowania do …gór.

Od jakiegoś czasu była Miss Polonia zdobywa górskie szczyty. Rezygnuje wówczas z wysokich obcasów czy eleganckich sukienek i konsekwentnie realizuje postawiony sobie przed laty cel  zdobycie szczytów należących do tzw. Korony Wulkanów Ziemi.

PRZECZYTAJ: Ewa Wachowicz zdobyła najwyższy wulkan świata! [FOTO]

Jak wygląda jej życie na co dzień? Gdy nie wspina się po górskich szczytach od razu wskakuje w szpilki. Wysokie obcasy na planie zdjęciowym to jej znak rozpoznawczy. Wielu trudno określić modowe upodobania gwiazdy. Ewa Wachowicz łączy styl biznesowy z klasyczną elegancją. Nie stroni jednak od klasycznych, wieczorowych sukni i odważnych kreacji, które podkreślają jej figurę. 

Zobaczcie w naszej galerii stylizacje Ewy Wachowicz!