O tym, że Ewa Zakrzewska pojawi się w kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami", doniósł magazyn Show. Jak piszą dziennikarze dwutygodnika, jurorka programu "Supermodelka Plus Size" nie wahała ani chwili kiedy otrzymała od Niny Terentiew propozycję udziału w tanecznym show, które od ponad dekady rozpala serca telewidzów – najpierw w TVN-ie, a potem w Polsacie. Czy Ewa jednak faktycznie zdecydowała się na udział w ósmej polsatowskiej edycji show?

Taniec z Gwiazdami - kto wystąpi?

Wszystko wskazuje na to, że już niedługo Ewa Zakrzewska rozpocznie treningi przed 8. edycją "TzG". Jak donosi magazyn Show, Zakrzewska chciałaby, aby jej tanecznym partnerem w "Tańcu z Gwiazdami" był jego kilkukrotny zwycięzca - Stefano Terrazzino, który w ostatniej edycji do finału doprowadził Iwonę Cichosz. Czy z Ewą Zakrzewską uda mu się zajść równie daleko?

Taniec z Gwiazdami - co gwiazdy mówią o propozycji udziału w show?

A czy inne gwiazdy show „Supermodelka Plus Size” takie jak Macademian Girl i Joanna Cesarz również zdecydują się na udział w "TzG"? Zapytaliśmy je podczas finału tego pierwszego. Zobaczcie, co nam powiedziały!