Kim jest Ewa Zakrzewska? To najpopularniejsza modelka plus size w Polsce. Już niedługo będzie miała okazję sprawdzić się jako jurorka w jednym z programów stacji Polsat. Niewielu jednak wie, że mieliśmy okazje zobaczyć ją na ekranach naszych telewizorów już wcześniej. Ewa Zakrzewska próbowała swoich sił w programie „Hell’s Kitchen”. Wówczas nie poszło jej najlepiej, ale udział w programie zapewnił jej większą rozpoznawalność.

Wtedy właśnie dowiedzieliśmy się, że Ewa Zakrzewska od czterech la zajmuje się modelingiem. Świetnie radzi sobie w świecie mody jako modelka plus size. Wymiary Ewy Zakrzewskiej nie są tajemnicą;: 170 cm wzrostu, 125 cm w biuście, 100 cm w talii oraz 137 cm w biodrach. Swoją przygodę z modelingiem zaczęła od prywatnej sesji. Z czasem wzbudziła zainteresowanie swoją osobą u agencji modelek.

Jej kształty zachwycają. Instagram Ewy Zakrzewskiej pełen jest zdjęć stylizacji, które podkreślają jej figurę. Zakrzewska wie jak się ubrać, by odpowiednio podkreślić swoje wdzięki. Nie zawsze jednak tak było. W dzieciństwie modelka zmagała się  nadwagą i chorowała na bulimię.

Dziś ma na koncie zagraniczne reklamy telewizyjne, wiele sesji zdjęciowych. W ubiegłym roku została finalistką międzynarodowej kampanii Role Model by Panache. Teraz ma okazję przekazać swoją wiedzę na temat modelingu dla modelek plus size przyszłym modelkom.

Ewa Zakrzewska będzie jurorką nowego programu stacji Polsat „Supermodelka Plus Size”. Wraz z niąw jury pojawią się: Ewa Minge, Rafał Maślak i Emil Biliński. Będziecie oglądać?