Ewa Zakrzewska powiedział „tak” swojemu partnerowi w niezwykle romantycznej, leśnej scenerii. Ślub pary odbył się na Mazurach. Zaledwie tydzień temu Ewa zamieściła na swoim Instagramie zdjęcia z wieczoru panieńskiego, który postanowiła zorganizować na Cyprze. Jak się okazuje, od wypadu z koleżankami na tę wyspę nie minęło dużo czasu, a Ewa już zdążyła stanąć na ślubnym kobiercu. Choć w przypadku jej ślubu ten przybrał formę dywanu rozłożonego bezpośrednio nad jednym z mazurskich jezior.

Ewa Zakrzewska i jej wybranek ślubowali sobie miłość i wierność tuż nad jeziorem w miejscowości Marózek. Panna młoda miała tego dnia na sobie prostą w kroju, długą, białą suknię z głębokim dekoltem i paskiem z delikatnymi zdobieniami. Ślubną kreację Ewy Zakrzewskiej uszyła jej mama! Pan młody postawił zaś na ponadczasowy, granatowy garnitur.

ZOBACZ: EWA ZAKRZEWSKA miała bulimię. Jak jurorka show „Supermodelka Plus Size” walczyła z chorobą?

Piękna jurorka show Supermodelka Plus Size na swoim profilu na Facebooku przyznała, że jest niezwykle szczęśliwa, że jest już po ślubie. Spokój pary młodej zakłócili jednak tego dnia paparazzi, którzy nieproszeni pojawili się na tej prywatnej uroczystości. Ewa dała na Facebooku wyraz swojego niezadowolenie tym faktem ;-(

Mamy jednak nadzieję, że nieproszeni gości nie popsuli humoru ani parze młodej, ani jej gościom. Ewie i jej wybrankowi serdecznie gratulujemy!