Ewelina Lisowska po średnim występie w roli Rihanny (18 punktów i 5. miejsce w tabeli) w końcu ma szansę pokazać, na co ją naprawdę stać. W drugim odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12" piosenkarka dostała za zadanie przeobrazić się w ikonę polskiej sceny muzycznej - Korę i zaśpiewać na żywo jeden z pierwszych i zarazem najsłynniejszych hitów zespołu Maanam, "Szare miraże". Jak młoda wokalistka poradziła sobie z tym karkołomnym zadaniem?

Ewelina Lisowska jako Kora

Wcielenie się w postać tak charyzmatycznej i kultowej postaci, jak Kora to nie lada wyzwanie. Wygląda jednak na to, że Ewelina Lisowska wyszła z niego obronną ręką. Nie dziwi nas to jednak. 28-letnia wykonawczyni przeboju "W stronę słońca" zawsze bardzo dobrze czuła się w rockowych klimatach.

- Stać się Korą to jest dla mnie niesamowita odpowiedzialność - wyznała Ewelina Lisowska w rozmowie z Maciejem Dowborem. 

Premiera drugiego odcinka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo już w sobotę 14 września o godz. 22:10 w Polsacie. Zobacz fragment występu Eweliny Lisowskiej z piosenką "Szare miraże" Maanamu już teraz poniżej.

SPRAWDŻ TEŻ: Ewelina Lisowska jako Rihanna w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 [WIDEO, FOTO]