Ewelina Lisowska jest jedną z największych gwiazd tegorocznej edycji festiwalu Polsat SuperHit Festiwal. Nie będzie to jednak jedyna okazja do spotykania z gwiazdą w tym sezonie koncertowym. Przy okazji promocji festiwalu Polsatu wokalistka zdradziła nam także, jakie ma plany na zbilżające się wielkimi krokami wakacje. Te zapowiadają się dla gwiazdy relaksacyjnie, czy jednak również intensywnie i pracowicie?

„Moje tegoroczne wakacje będą bardzo pracowite, więc jeżeli uda mi się choć na chwilę gdzieś wyjechać, to będzie sukces. Póki co mam zaplanowanych wiele koncertów. Planuję też rozpocząć pracę nad nowym albumem, więc zajęć będzie dużo. Pewnie jeszcze w maju ukaże się też mój najnowszy singiel, który będzie promował nowy album. Mamy już wszystko gotowe, piosenka i klip już czekają na datę premiery. Jestem tą perspektywą niezwykle podekscytowana!”

POLECAMY: AGNIESZKA HYŻY Wiemy, jak uczci 30. urodziny męża! Co na to Grzegorz Hyży?

Nie ukrywamy, że my też nie możemy się doczekać kolejnych muzycznych propozycji Eweliny Lisowskiej!

Tymczasem podczas dzisiejszego festiwalowego koncertu na Polsat SuperHit Festiwal 2017 Ewelina zaśpiewa swój ubiegłoroczny przebój „Prosta sprawa”, który na YouTubie ma już ponad 17 mln wyświetleń! Ten koncert w sobotę, czyli już dziś!

Polsat SuperHit Festiwal 2017 już w ten weekend, 26-28 maja. Będziecie go oglądać?