Ewelina Lisowska dawno nie wyglądała na tak szczęśliwą. Już podczas zakończonego niedawno Festiwalu Opole 2020 dało się zauważyć, że piosenkarka jest w świetnej formie i wręcz tryska pozytywną energią. Uśmiech nie schodzi jej ostatnio z ust także na Instagramie, gdzie autorka hitu "W stronę słońca" zamieszcza aktualnie obszerną relację z urlopu we Włoszech. Artystka jest znów zakochana? Wygląda na to, że tak.

Ewelina Lisowska pokazała nowego chłopaka

W podróży po najpiękniejszych zakątkach Italii piosenkarce towarzyszy przystojny mężczyzna. Choć Ewelina nie zdecydowała się na razie opublikować ich wspólnych zdjęć, to spostrzegawczym internautom udało się już ustalić, kim jest jej nowy chłopak.

We wtorek wieczorem 29-latka zamieściła na InstaStory fotografię z romantycznej kolacji z partnerem - nie pokazała jego twarzy, ale na zdjęciu wyraźnie było widać jego pokryte tatuażami przedramiona. To właśnie charakterystyczne ozdoby na ciele mężczyzny pozwoliły fanom potwierdzić krążące od jakiegoś czasu plotki o nowym związku gwiazdy.

Andi Mancin - kim jest partner Eweliny Lisowskiej?

Wszystko wskazuje na to, że partnerem Eweliny Lisowskiej jest Andrea "Andi" Mancin - urodzony w 1976 roku kierowca rajdowy, Na swoim koncie ma on nawet tytuł mistrza Polski w wyścigach długodystansowych w klasie 2000, a także wicemistrza w klasyfikacji generalnej. W 2009 roku zajął drugie miejsce w Rally America, czyli rajdowych mistrzostwach Ameryki.

Andi Mancin jest prywatnie synem włoskiego biznesmena, który jest powiązany z koncernem Fiat. W przeszłości jego dziewczyną była m.in. aktorka Joanna Opozda.

Z Eweliną Lisowską łączą go wspólne pasje - Mancin zaczął się parę lat temu interesować produkcją muzyczną.

Dzięki temu, że zostałem zaproszony do różnych programów w polskiej telewizji, to poznałem dużo osób, które zajmują się muzyką - mówił w wywiadzie w 2016 roku.

Zobacz zdjęcia Eweliny Lisowskiej i jej ukochanego z ich wspólnego urlopu we Włoszech w GALERII.

SPRAWDŹ TEŻ: Ewelina Lisowska jako Edyta Górniak z hitem "To nie ja" w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" [WIDEO, FOTO]