Ewelina Lisowska to jedna z gwiazd tegorocznej Sylwestrowej Mocy Przebojów w Katowicach. Wokalistka, która ma na swoim koncie kilka sukcesów muzycznych i zwycięstwo w „Tańcu z Gwiazdami”, będąc dzieckiem zawsze niecierpliwie czekała na prezenty i świętego Mikołaja. Z okazji świąt Bożego Narodzenia zdecydowała się nieco nam o tym opowiedzieć.

ZOBACZ: SYLWESTROWA MOC PRZEBOJÓW 2016 Zbigniew Wodecki wystąpi z Natalią Szroeder

Jak Ewelina Lisowska wspomina swoje dziecięce Wigilie i Święta Bożego Narodzenia?

Pamiętam, że szybko jadłam karpia i piłam barszcz, po czym biegłam do pokoju ,gdzie stała pachnąca choinka, by sprawdzić czy są już prezenty. Niestety św. Mikołaj do mnie nie przychodził, a prezenty w jakiś magiczny sposób pojawiały się właśnie pod choinką. Nigdy nie widziałam momentu, w którym mama je podkładała, więc bardzo długo wierzyłam, że święty Mikołaj istnieje naprawdę!

Okazuje się, że gwiazda może pochwalić się jednym z oryginalniejszych i największych prezentów gwiazdkowych, jakie można dostać pod choinkę. O co mianowicie chodzi?

Miałam 11 lat kiedy wymarzyłam sobie, że chciałabym dostać konia. Bardzo długo prosiłam tatę, żeby mi go kupił. Doczekałam się tuż przed świętami i to od razu dostałam dwa: klacz i źrebaka. Strasznie się cieszyłam, że pojawiły się dwa nowe zwierzaki, zajmowałam się nimi, karmiłam, czyściłam, a w święta oczywiście podzieliłam się z nimi opłatkiem. Myślę, że był to najlepszy i najbardziej wyczekany prezent świąteczny jaki otrzymałam!

Przyznajmy, że koń, a właściwie dwa konie pod choinką to dość nietypowy prezent… Ciekawe, co Święty Mikołaj przyniesie wokalistce na święta w tym roku?

POLECAMY: SYLWESTER TVN 2016/2017 Wiemy, kto na nim wystąpi! Szykuje się moc atrakcji!

Ewelina Lisowska będzie zaś sama w sobie prezentem dla widzów Polsatu już w Sylwestra. Wówczas to wystąpi na scenie Sylwestrowej Mocy Przebojów w Katowicach. Będziecie oglądać ten koncert na antenie Polsatu już 31 grudnia?