Ewelina Lisowska już ponad dwa lata temu rozstała się z Bartoszem Śniadeckim, który miał ją podobno zdradzać z ikoną środowiska LGBTQ – Rafalalą. Po tym, jak na światło dzienne wyszła niewierność jej chłopaka, wokalistka zawiesiła działalność publiczną i wyjechała na jakiś czas do Stanów Zjednoczonych. Po powrocie do kraju gwiazda programu „X Factor” znalazła ukojenie w ramionach zwycięzcy innego talent-show - „The Voice of Poland” - Damianie Ukeje. Para zaczęła się na poważnie spotykać w 2016 roku. I choć na początku układało się między nimi idealnie, to jednak z czasem Ewelina i Damian zaczęli miewać coraz częstsze kryzysy. Lekarstwem na nie miało być wspólne mieszkanie i podział domowych obowiązków. Czas pokazał jednak, że para wokalistów nie jest jednak dla siebie stworzona.

Ewelina Lisowska - rozstanie z Damianem Ukeje

Jak podał dziś serwis pudelek.pl, para zdecydowała o tym, że lepiej będzie jeśli się rozstaną. Ewelina i Damian postanowili pójść osobnymi drogami po tym, jak zaczęli „kłócić się nawet o najdrobniejszą rzecz.” Nie potrafili znieść napięcia, które rosło między i zdecydowali o ponownym zamieszkaniu osobno.

Dla Eweliny nie była to podobno trudna decyzja. A to z racji na fakt, że pracuje teraz intensywnie nad swoją kolejną płytą. Wokalistka wierzy bowiem, że nowy krążek będzie dla niej jednocześnie wielkim powrotem na polski rynek muzyczny.

Ciekawe, czy po rozstaniu z Lisowską Ulejerównież skupi się teraz tylko i włącznie na swojej karierze wokalnej…?