Ewelina Lisowska  od początku stała czarnym koniem czwartej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Partnerem wokalistki jest tancerz Tomasz Barański, który nie ukrywa, że świetnie współpracuje mu się z Lisowską! W tym tygodniu para ćwiczy walca wiedeńskiego. Ich zadaniem jest oddać klimat 1920 roku. Musi być romantycznie, delikatnie, zmysłowo.

- Trafiła mi się wyjątkowa osoba. Ewelina jest niezwykle utalentowana tanecznie. Jest bardzo emocjonalne, wrażliwa, więc praca z nią nad choreografią do każdego tańca to wielka przyjemność.  Poza tym Ewelina jest naturalna, skromna... - komplementuje Lisowską Tomasz Barański.

Utytułowany tancerz zdaje sobie sprawę, że walc wiedeński, który para zatańczy w najbliższym odcinku show, jest dużym wyzwaniem dla Eweliny Lisowskiej.

- To taniec standardowy, trudny do nauki. Może nie ma skomplikowanych figur, ale musimy poświęcić mnóstwo czasu, aby zachwycić publiczność i jury. Łatwo nie jest, wbrew pozorom tydzień to bardzo krótko na perfekcyjne przygotowanie , ale dajemy radę. Ja uwielbiam takie tempo. To mnie nakręca pozytywnie. Czasu wolnego nie mam, ale nie narzekam. Lubię zdrowo jadać, więc posiłki gotuję nawet w nocy - mówi Barański.   

Tancerz zdradził również swój patent na... kondycję!

- Mój patent na kondycję - 15 minutowa drzemka między treningami

Trzymamy kciuki za Ewelinę i Tomasza!

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Taniec z Gwiazdami 4 (Odcinek 5) - Lisowska znowu bezkonkurencyjna, a więcej nie zatańczy... [DUŻO ZDJĘĆ]