Kolejna wielka miłość w świecie show-biznesu przeszła do historii. Ewelina Lisowska rozstała się z chłopakiem! Bartek Śniadecki, muzyk zespołu Afromental nie jest już partnerem wokalistki. Dlaczego para się rozstała?

Podobno, parze zaszkodziły plotki o romansie Bartka Śniadeckiego z... najsłynniejszą polską transseksualistką, czyli RafalaląKobieta twierdziła, że miała romans z muzykiem, o czym poinformowała swoich fanów na Facebooku.

"Wiecie, że moja znajomość z Bartkiem trwała tyle ile jego z Eweliną? oni średnio widywali się raz w tygodniu i my też. i co ciekawe nawet dostawałyśmy takie same prezenty. na święta po świeczce za 100zł. Ewelina białą, ja czerwoną" - pisze Rafalala.

Nie wiadomo czy informacje, jakie zamieszcza na Facebooku Rafalala są prawdziwe czy nie. Jedno jest pewne.Ewelina Lisowska rzuciła Bartka Śniadeckiego jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia.

- Plotki o tym, że Bartek ją zdradza, krążyły już od jakiegoś czasu. Dotarły w końcu i do Eweliny, łącznie z dowodami, które nie pozostawiały jej żadnych złudzeń. Jest zdruzgotana, ale nie mogła postąpić inaczej.Ewelina była mocno zaangażowana w ten związek i planowała z Bartkiem wspólną przyszłość - czytamy na serwisie jastrzabpost.pl.

Mamy nadzieję, że Ewelina Lisowska szybko znajdzie nową miłość. Trzymamy kciuki!

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Ewelina Lisowska - Chwali się kolejnymi wakacjami w USA! [FOTO]