Ewelina Ruckgaber w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12" rozkręca się dość powoli. Po dwóch odcinkach aktorka znana głównie z serialu "Gliniarze" zajmuje sam dół tabeli punktowej. Wszystko jednak wskazuje na to, że wkrótce może się to zmienić W trzecim odcinku tej edycji show 33-latka wciela się w rolę Krzysztofa Klenczona, czyli nieżyjącego wokalisty zespołu Czerwone Gitary. May dla was zapowiedź tego występu.

Ewelina Ruckgaber jako Krzysztof Klenczon (Czerwone Gitary)

Ewelina Ruckgaber w trzecim odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12" stanęła przed nie lada wyzwaniem. Aktorka dostała za zadanie jak najwierniej odtworzyć jeden z największych polskich przebojów lat 60. - kultowy utwór "Historia jednej znajomości".

Cały czas muszę być skupiona, żeby nie wypaść z tej męskiej barwy, żeby nie wrócić do tej swojej kobiecej (…). Muszę wciąż pamiętać o tym, że jestem facetem - wyznała Ewelina tuż przed wyjściem na scenę.

Nowy odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" premierowo w sobotę o godz. 22:00 w Telewizji Polsat. Fragment występu Eweliny Ruckgaber w roli Krzysztofa Klenczona do obejrzenia już teraz poniżej. Zdjęcia aktorki po metamorfozie w wokalistę Czerwonych Gitar znajdziecie z kolei w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Ewelina Rockgaber - kim jest uczestniczka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12"?