Ewelina Ruckgaber dołączyła do obsady 12. edycji popularnego reality-show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Aktorka nie raz prezentowała się już na scenie i w telewizji. 33-latka ma również talent wokalny, więc powinna bez problemu poradzić sobie w programie. Czy Ewelina Ruckgaber sprosta wszystkim metamorfozom najnowszej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? Jej zmagania z pozostałymi uczestnikami show m.in. z Eweliną Lisowską i Łukaszem Zagrobelnym, będzie można śledzić już jesienią w Polsacie. Sprawdź, kim jest Ewelina Ruckgaber zawodowo i prywatnie.

Ewelina Ruckgaber: kim jest zawodowo? 

Ewelina Ruckgaber jest polską aktorką filmową oraz teatralną, wokalistką i prezenterką telewizyjną. Swoją przygodę sceniczną rozpoczęła w warszawskim kabarecie "Hoża 41". Jej telewizyjny debiut przypadł na rok 1998, kiedy to wcieliła się w rolę Agaty w serialu "Tata, a Marcin powiedział…”, gdzie zagrała wraz z Piotrem Fronczewskim i Mikołajem Radwanem. Na swoim koncie ma także udział w takich filmach i serialach jak "Na wspólnej", "Pierwsza miłość", "Drogówka" czy "Na sygnale", jednak największą popularność przyniosła jej rola w serialu paradokumentalnym "Gliniarze". W 2000 prowadziła program ''Do góry nogami''. Jako wokalistka występowała w Kapeli ze Śląska im. Józefa Poloka, a w 2018 roku wydała solowy singiel "Świata widzenie".  

Ewelina Ruckgaber: wiek, wykształcenie

Ewelina Ruckgaber urodziła się 19 lutego 1986 roku w Warszawie. W 2012 roku ukończyła studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu. Aktorka uwielbia tańczyć, jest miłośniczką zwierząt, interesuje się modelingiem i piłka nożną. W rozmowie z "Faktem" opowiedziała o tym, że podczas swojej kariery spotkała się nie tylko z propozycjami roli przez łóżko, a także z próbą molestowania seksualnego:

Ktoś powiedział mi, że jeśli "spełnię jego oczekiwania" to moja rola się rozwinie. Oczywiście odmówiłam, rola się nie rozwinęła, a moja postać została szybko usunięta. Niestety nie tylko ja mam takie doświadczenia, ale również wiele moich koleżanek. Rynek amerykański nie jest jedynym, w którym takie historie mają miejsc. 

Na Instagramie można znaleźć ją pod nazwą: @ewelinaruckgaber_official.

    Będziecie trzymać za nią kciuki?

    Zobacz zdjęcia Eweliny Ruckgaber w naszej GALERII >>