Ewelina Ruckgaber i Łukasz Strzałka od dwóch lat pracują razem na planie hitowego serialu Polsatu. Ewelina występuje w nim od czterech lat - od pierwszego sezonu - jako aspirant sztabowy Natalia Nowak. Gra jedną z głównych bohaterek "Gliniarzy", razem z Piotrem Mrozem, który wciela się w starszego aspiranta sztabowego Kubę Roguza i tworzą jedną z trzech par warszawskich detektywów Wydziału Kryminalnego.

W najnowszym dziewiątym już sezonie, zostali wcieleni do nowopowstałego Centralnego Biura Policji. Natomiast Łukasz Strzałka dołączył do ekipy "Gliniarzy" dopiero w piątym sezonie i od tamtej pory wciela się w postać młodszego aspiranta Michała Rafalskiego, który ściśle współpracuje z Natalią i Kubą.

Ewelina Ruckgaberi Łukasz Strzałka są razem

Ewelina i Łukasz bardzo się polubili w pracy, a potem między nimi zaiskrzyło i zostali parą w życiu prywatnym. Przez dłuższy czas była to relacja typowo przyjacielska, jednakże jak oboje twierdzą, już wtedy coś się miedzy nimi rodziło. Początkowo ukrywali swój związek, głównie ze względu na to, iż Łukasz nie chciał budować swojego wizerunku w oparciu o osobę Eweliny. Jest bardzo utalentowanym muzykiem, kompozytorem i aktorem.

W końcu jednak ujawnili światu swój związek i szybko zyskali ogromną aprobatę zarówno wśród swoich najbliższych i znajomych z planu serialu. Od niedawna chętnie publikują wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych, co z kolei bardzo podoba się fanom "Gliniarzy".

- A pomyśleć że w serialu tak się nie lubicie, ale dobrze to gracie. Ładna z was para - napisał internauta na instagramowym profilu Ruckgaber pod jej wspólnym zdjęciem z ukochanym.

Udało nam się dowiedzieć, że obecnie Ewelina i Łukasz mieszkają razem, a ich relacja rozwija się bardzo intensywnie.

Zobacz wspólne zdjęcia Eweliny i Łukasza w naszej GALERII.

Nowe odcinki "Gliniarzy" można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 17:00 w Polsacie.

ZOBACZ TEŻ: Monika Miller została aktorką. Wnuczka byłego premiera zagrała w serialowym hicie Polsatu