CHIRURGIA PLASTYCZNA

Dr Monika Grzesiak, chirurg plastyczny: Po dwóch ciążach piersi Joanny utraciły swoją jędrność i kształt oraz były asymetryczne. W trakcie dwóch zabiegów dr Grzesiak wykonała przeszczep tkanki tłuszczowej do piersi. Podniesiono także brodawki piersiowe. Zabiegi nie pozostawiły żadnych blizn, tylko nakłucia po kaniulach. Następnego dnia po operacji Pacjentka wróciła do pracy. Nowe piersi przywróciły Joannie poczucie kobiecości.

dr

www.drgrzesiak.pl

 

MEDYCYNA ESTETYCZNA

rybakDr hab. n med. Wioletta Barańska-Rybak, Adiunkt w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego: Joannie zaproponowałam zabieg Radiesse i podanie toksyny botulinowej, ponieważ zastosowanie tych dwóch preparatów pozwala na uzyskanie optymalnego efektu świeżej i zrelaksowanej twarzy. Z uwagi na mocno zaznaczoną „lwią bruzdę” oraz wyraźne zmarszczki poprzeczne czoła u pacjentki użyłam toksynę botulinową firmy Merz, która sprawia, że zmarszczki ulegają wygładzeniu. Dodatkowo uzyskujemy lekkie uniesienie brwi dzięki czemu oczy sprawiają wrażenie większych i wypoczętych. Pacjentka ma bardzo ładne policzki, więc korekta tej części twarzy była zbędna. Natomiast zwracały uwagę bruzdy nosowo-wargowe oraz zmarszczki goryczy, które postanowiłam wypełnić hydroksyapatytem wapnia, czyli Radiesse. Unikatowy charakter tego preparatu wynika ze zdolności pobudzania fibroblastów do produkcji kolagenu, co daje długotrwały i naturalny efekt wypełnienia zmarszczek i poprawy jędrności skóry. Preparat podawany jest podskórnie przy pomocy kaniuli. Niezwykle istotnym jest fakt, że preparat nie jest wyczuwalny w skórze i nie przemieszcza się. Pacjentka całą kurację tolerowała bardzo dobrze, nie zgłaszała większych dolegliwości bólowych.

radiess

www.seaderm.pl
www.dermart.pl

 

STOMATOLOGIA

mariadr Maria Stenka - lekarz stomatolog specjalista chirurgii stomatologicznej: Leczenie u Joanny poprzedziło dokładne badanie kliniczne stanu uzębienia oraz tkanek jamy ustnej, uzupełnione o badanie radiologiczne, trójwymiarową tomografię i diagnostykę. Procedura rozpoczęła się od ekstrakcji zębów, które nie rokowały szans na wyleczenie, które wykonała chirurg implantolog Maria Stenka, następnie w miejscach braków wszczepiono implanty. Następnym etapem  leczenia  było leczenie endodontyczne  i zachowawcze zębów. Na zębach leczonych kanałowo wykonano mosty i korony, które znacząco poprawiły estetykę uśmiechu, natomiast implanty zaopatrzono w korony, które przywróciły pacjentce prawidłowe warunki zgryzowe i zwarciowe. Dzięki przeprowadzonym zabiegom pacjentka odzyskała piękny i zdrowy uśmiech.

zeby

www.stenkaclinic.pl

 

PIELĘGNACJA

 

lekarzAnna Kowalska, kosmetyczka:W gabinecie Sense & Body Spa Joanna miała wykonane następujące zabiegi: relaksacyjny masaż świecą Lumen połączony z aromatycznym owocowym peelingiem i oksybrazję.


Relaksacyjny masaż świecą Lumen połączony z aromatycznym owocowym peelingiem to masaż całego ciała z elementami drenażu limfatycznego opracowany specjalnie dla Sense and Body SPA. Oparty na bazie niezwykłych malinowych świec do masażu marki Lumen oraz połączony z peelingiem owocowym. W wyjątkowo aromatyczny sposób odpręża i wycisza. Poprawia krążenie oraz redukuje napięcie mięśniowe.

Oksykbrazja nazywana inaczej mikrodermabrazją wodno-tlenową, to rodzaj peelingu mechanicznego gdzie czynnikiem złuszczającym naskórek jest strumień rozproszonych kropelek soli fizjologicznej aplikowanych pod ciśnieniem sprężonego powietrza za pomocą specjalnie skonstruowanego aplikatora. Zabieg ten jest skuteczną a zarazem w pełni bezpieczną metodą złuszczania naskórka umożliwiającą przeprowadzenie go u osób o cerze naczynkowej, delikatnej i wrażliwej.

www.senseandbody-spa.pl

masaz

 

FRYZURA
 

fryzjerDobrawa Piękos - Szymańska, stylistka fryzur: Joasia zwana Rudą była zdecydowana na szaleństwo choć nadal w rudym wydaniu. Nasz zespól zgodnie stwierdził iż ten właśnie kolor jest dla niej stworzony, ale potrzeba w nim intensywności, blasku oraz ognistego kontrastu. Wykonaliśmy wyrównanie koloru i nasyciliśmy włosy pięknym soczystym choć stonowanym rudym odcieniem. W przednie panele oraz w grzywkę włożyliśmy ognistą pomarańczę, która dawała wrażenie zwiększonej objętości włosom. Strzyżenie oparłam na klasycznej formie "boba". wykonałam modyfikacje fryzury poprzez technikę stopniowania, co w rezultacie dało Joasi dwa razy więcej włosów. Geometryczne cięcie wzmocniło włosy oraz podkreśliło stanowczy charakter bohaterki. Długość boków pięknie podkreśliła kości policzkowe oraz delikatne rysy twarzy. Prosta grzywka akcentowała kocie spojrzenie i uzupełniła całość pięknego wyglądu.

 

Do stylizacji użyto kosmetyków marki Marc Anthony: rewitalizująca linia z olejkiem arganowym (szampon i odżywka).
Kosmetyki nawilżają włosy i przywracają im młody wygląd. Dodatkowo chronią przed puszeniem,a co najważniejsze podkreślają kolor i chronią go przed blaknięciem.

marc

 

 

MAKIJAŻ

 

annaAnia Gleń, oficjalna makijażystka marki Astor: Przy makijażu Joasi skoncentrowałam się na oczach, które pięknie korespondują z kolorem sukienki. Po metamorfozie Joasia zyskała cudowne rude włosy i aby nie wprowadzać zbyt dużego chaosu kolorystycznego, postanowiłam skopiować kolor sukienki na powiekach. Nałożyłam na całą górną i dolną powiekę wodoodporną zieloną kredkę Eye Artist, a dodatkowo na końcach przyciemniłam czarnym cieniem Coutour  Eye Shadow 700. Na koniec maskarą Lovely Doll dokończyłam dzieła. Maskara Lovely Doll idealnie pogrubiła i dodatkowo podkręciła rzęsy, gwarantując efekt „otwartego oka”. Zależało mi na zachowaniu cudownych piegów Joasi, dlatego użyłam podkładu Skin Match, który miał na celu przykryć wyłącznie niedoskonałości i nierówności cery, nie zakrywając struktury skóry. Kości policzkowe zostały delikatnie podkreślone bronzerem z serii Skin Match. Dla zachowania równowagi kolorystycznej na usta nałożyłam jedynie odrobinę blasku w czym pomogła mi pomadka Soft Sensation Lipcolour Butter 008.

astor

www.facebook.com/Astorpolska

 

BIELIZNA

bra

Agnieszka Bączek, brafiterka dobrała Joasi kobiecy i zarazem elegancki stanik typu push-up, dający efekt powiększenia biustu oraz eleganckie figi typu mini bikini wykończone koronką Atlantic.

 

bielizna

 

 

DODATKI:
 

Daj zielone światło elegancji na co dzień, wybierz By Dziubeka! Bransoletki z kolekcji Follow Your Heart oraz I Love By Dziubeka w odcieniach zieleni doskonale zaprezentuje się na tle najmodniejszego w tym sezonie szmaragdowego total looku. 

dziubeka

www.bydziubeka.pl/