Face App opanował Instagram. Gwiazdy polskiego show-biznesu szczególnie upodobały sobie jedną funkcję aplikacji - postarzanie twarzy o kilkadziesiąt lat. W ostatnich dniach efektami cyfrowej symulacji zaprezentowali już w mediach społecznościowych m.in. aktorka Weronika Rosati, blogerka modowa Julia "Maffashion" Kuczyńska, aktorka Joanna Koroniewska i jej mąż, Maciej Dowbor, modelka Sandra Kubicka, aktorka Wiktoria Gąsiewska i piłkarz Artur Boruc.

Postarzone zdjęcia gwiazd w Face App

Zobacz zdjęcia polskich gwiazd, które postarzyły swoje twarze z pomocą filtru w bijącej aktualnie rekordy popularności aplikacji Face App już teraz w naszej GALERII >>

Face App - jak postarzyć swoje zdjęcie?

Postarzający filtr robi taką furorę, że Face App jest obecnie jedną z najczęściej pobieranych aplikacji na mobilnych urządzeniach z systemem Android oraz iOS. W zależności od posiadanego urządzenia, modną apkę można ściągnąć za darmo w Slepie Play lub App Store.

Aby postarzyć swoją twarz wystarczy jedynie wybrać swoje jedno wyraźne zdjęcie z galerii i wybrać filtr. Face App pozwala też m.in. dodać uśmiech czy zmienić fryzurę.

Czy aplikacja Face App jest bezpieczna?

Warto wiedzieć, że korzystając z aplikacji Face App zezwalamy jej właścicielom na dostęp do całej bazy naszych zdjęć w telefonie. W serwisach z branży technologicznej pojawiły się także doniesienia o tym, że dane użytkowników mogą być wykorzystywane przez rosyjskie służby. Zalecamy ostrożność.

SPRAWDŹ TEŻ: Taniec z gwiazdami 2019 - uczestnicy. Kto wystąpi w 10. edycji programu? Sprawdź!