Facundo Arana był swego czasu obiektem westchnień kobiet na całym świecie. Chyba nie ma osoby, która nie oglądała, albo chociaż nie słyszała o serialu "Zbuntowany Anioł", który 22 lata temu zadebiutował na wizji. Aktor wcielający się w głównego bohatera - Ivo, zjednał sobie rzeszę fanów, którzy mimo upływu lat do dziś śledzą jego życie prywatne na Instagramie - profil Arany obserwuje ponad 630 tys. osób. A jak kilkadziesiąt lat po zakończeniu telenoweli wygląda jego codzienność? Facundo Arana ma dziś 48 lat i jest żonaty z modelką i prezenterką Maríą Susini. Para wzięła ślub w 2012 roku i wychowuje trójkę dzieci: córkę Indię (12) oraz synów bliźniaków - Yaco i Moro (11).

Facundo Arana - jak wygląda dziś Ivo z serialu "Zbuntowany Anioł"?

Jego przygoda z aktorstwem zaczęła się, kiedy w wieku 15 lat najlepszy przyjaciel zabrał go na pierwsze zajęcia teatralne, prowadzone przez Alicię Muzzio. Na swoim koncie ma role w operach mydlanych i sitcomach, ale największą popularność przyniosła mu rola Ivo w serialu "Zbuntowany Anioł". Jego telewizyjny romans z Natalią Oreiro został doceniony przez widzów na całym świecie. 

Niewiele osób wie, że w 1989 roku lekarze wykryli u niego chorobę Hodgkina - rodzaj raka, który atakuje zwoje limfatyczne. Aktor musiał spędzić dziesięć miesięcy na leczeniu, a kolejne pięć lat był pod obserwacją medyczną.

Zdjęcia Facundo Arany obejrzycie w naszej galerii.

ZOBACZ TEŻ: NATALIA OREIRO Jak wygląda dziś aktorka serialu "Zbuntowany Anioł"? W ogóle się nie zestarzała!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Nostalji Müzik (@90sklip) Maj 14, 2020 o 11:52 PDT