Walka Marty Linkiewicz z Anielą Bogusz budzi ogromne emocje w sieci. Do pojedynku gwiazd internetu dojdzie w sobotę, 22 czerwca w hali sportowej w Częstochowie podczas 4. edycji Fame MMA. Zainteresowanie pojedynkiem Linkimaster i LilMasti (znanej wcześniej jako SexMasterka) jest gigantyczne, co widać już chociażby po liczbie widzów odbywających się przed galą konferencji z udziałem internetowych celebrytek. Gdzie oglądać walkę Linkiewicz - LilMasti w internecie? Zebraliśmy dla was wszystkie najważniejsze informacje na temat Fame MMA 4 i transmisji online.

Walka Linkiewicz - LilMasti: stream online

4. edycję Fame MMA będzie można oglądać na żywo w sieci wykupując usługę PPV. Dostęp do legalnej transmisji z gali można nabyć już w cenie 19,99 zł za pośrednictwem oficjalnej strony www.famemma.tv. Organizatorzy zwracają uwagę, że w związku z dużym zainteresowaniem internetowym streamem z gali, w ostatniej chwili przed walką mogą występować opóźnienia z autoryzacją płatności i wysyłką SMS z kodem dostępu. Warto więc wykupić PPV odpowiednio wcześniej.

Fame MMA 4 - godzina, karta walk

Gala Fame MMA 4 startuje w sobotę o godz. 20:00. Poza Martą "Linkimaster" Linkiewicz i Anielą "LilMasti" Bogusz, tego wieczoru do walki w oktagonie staną także:

  • Adrian "Medusa" Salamon vs Piotr "Knaziuu" Knaś
  • Jakub "Kubańczyk" Flas vs Michał "Boxdel" Baron
  • Adrian "Polak" Polański vs Amadeusz "Ferrari" Roślik
  • Dawid "Ambro" Ambroziak vs Kasjusz "Don Kasjo" Życiński
  • Marcin Makowski vs Patryk "Kizio" Woziński
  • Filip "Filipek" Marciniak vs Łukasz "Tomb" Imiełowski
  • Kamil "Kasti" Stępiński vs Krystian "Jongmen" Brzeziński

SPRAWDŹ TEŻ: Aniela Bogusz - kiedyś SexMasterka, teraz Lil Masti. Kim jest kontrowersyjna gwiazda internetu?